...

|

|

Visian ICL korekcja wysokich wad wzroku

Rewolucja w kierunku swobody ostrości wzroku

Visian ICL to innowacyjne rozwiązanie dla pacjentów z wysokimi wadami wzroku. Rewolucyjna i jedyna na świecie, odwracalna metoda chirurgicznej korekcji wady wzroku. Soczewki fakijne Visian ICL zapewniają znakomitą ostrość widzenia oraz pozwalają na powrót do codziennych aktywności już następnego dnia po zabiegu.

Czytaj więcej

Charakterystyka zabiegu

Czas trwania:

do 30 minut
Kontrola:
dzień po zabiegu lub wg wskazań lekarza

Alternatywa do laserowej korekcji wzroku

Metoda Visian ICL jest alternatywną metodą do zabiegów laserowych, szczególnie dla osób z cienkimi rogówkami oraz wysokimi wadami wzroku. Osobom, które z tego powodu nadal muszą korzystać z korekcji okularowej lub soczewkowej, szczególnie polecamy soczewki fakijne ICL.

Oczami pacjenta

Dla kogo?

Pacjenci w wieku 21 – 60 lat, ze stabilną wadą od minimum jednego roku

– krótkowzroczni -0,5 do -20 dioptrii
– dalekowzroczni +0,5 do +10 dioptrii
– astygmatycy do +6 dioptrii

Charakterystyka metody

Visian ICL to renomowana i uznana na świecie metoda korekcji wady wzroku. Zabieg polega na implantacji soczewki fakijnej, która zapewnia pacjentowi natychmiastową poprawę widzenia. Soczewka EVO Visian ICL jest wszczepiana do oczu pacjenta przez doświadczonego i certyfikowanego chirurga. W porównaniu do innych zabiegów korekcji wzroku Visian ICL jest metodą odwracalną, oznacza to, że w przyszłości istnieje możliwość usunięcia Visian ICL i wszczepu innej soczewki np. przy zabiegu zaćmy.

Visian ICL zapewnia

– doskonałą ostrość wzroku
– wyraźne widzenie po zmroku
– powrót do codziennych aktywności już następnego dnia po zabiegu
– uniknięcie powikłań powierzchniowej korekcji wzroku
– ochronę przed promieniami UV

Udowodniona przewidywalność, solidna stabilność i doskonałe bezpieczeństwo1

Jeżeli nie chcesz lub z jakiś powodów nie możesz korzystać z okularów i soczewek kontaktowych to najwyższy czas się ich pozbyć! Dzięki Visian ICL poprawisz komfort swojego życia. Masz wątpliwości? W kluczowym badaniu przeprowadzonym przez amerykańską agencję FDA (Food and Drug Administration), soczewki z rodziny EVO Visian ICL uzyskały odsetek satysfakcji pacjentów na poziomie 99%.2

Co wyróżnia metodę Visian ICL?

– możliwość korekcji wysokich wad wzroku ( do -20 i +10 dioptrii )
– możliwość korekcji wzroku u osób z cienką rogówką
– odwracalność zabiegu
– brak zespołu suchego oka
– filtr ultrafioletu, który uniemożliwia wejście szkodliwego promieniowania UVA i UVB do najbardziej wrażliwych części oka

Dogodne raty!
Zadzwoń i spytaj o szczegóły 33 816 25 78.

Zabiegi usunięcia wady wzroku nie są finansowane przez NFZ.

Ulotka do pobrania:
Ulotka_Visian_ICL

Poznaj specjalistów
w tej dziedzinie:

dr n. med. Iwona Filipecka

Jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Jako lekarz i chirurg przez kilkanaście lat praktyczne doświadczenie zdobywała w Klinice Okulistyki...

W którym miejscu
możemy Ci pomóc:


Czy zabieg korekcji wzroku jest dla mnie?

Wyobraź sobie, że możesz pisać SMS-y, prowadzić samochód, ćwiczyć, czytać, pracować przy komputerze, podróżować, a także wykonywać prace ogrodowe czy majsterkowanie, bez okularów i soczewek kontaktowych. Odkryj wygodę życia i pożegnaj na dobre okulary i soczewki kontaktowe.

Zabiegi korekcji wzroku zazwyczaj nie są zalecane osobom poniżej 21. r.ż., ponieważ ich wzrok może się jeszcze zmieniać. W zamian możemy Ci zaproponować specjalistyczne soczewki kontaktowe. Jeśli pacjent jest w wieku szkolnym i ma stwierdzoną krótkowzroczność, rekomendujemy metody korygujące i hamujące postęp tej wady wzroku np. ortokorekcję (soczewki zakładane na noc). Zapraszamy na konsultację do naszych specjalistów w celu omówienia możliwych rozwiązań korekcji wady wzroku.

Jeśli Twoim celem jest dobre, wyraźne widzenie bez okularów i soczewek kontaktowych, to jesteś we właściwym miejscu. Pacjentom z krótkowzrocznością, nadwzrocznością lub astygmatyzmem, w wieku 21 – 40 lat najczęściej rekomendujemy zabieg laserowej korekcji wzroku lub zabieg usunięcia wady wzroku z soczewkami fakijnymi. Wypełnij e-kwalifikację i sprawdź czy jesteś dobrym kandydatem lub umów termin wizyty u naszych specjalistów.

W miarę upływu lat soczewka w oku staje się mniej elastyczna, w efekcie możesz zauważyć trudności podczas czytania, obsługi telefonu lub komputera. Pierwszą wyborem są najczęściej okulary do czytania lub okulary progresywne. Jeżeli cenisz komfort życia bez okularów, warto rozważyć refrakcyjną wymianę soczewki lub laserową korekcję wad wzroku i presbiopii. Wybór odpowiedniej metody korekcji wzroku zależy od stopnia zaawansowania tych zmian i wady wzroku, która może ale nie musi współistnieć. Wypełnij e-kwalifikację lub umów termin wizyty u naszych specjalistów.

Jeśli chorujesz na zaćmę, jednym skutecznym rozwiązaniem jest zabieg chirurgiczny usunięcia zaćmy. Naturalna, zmętniała soczewka zostaje zastąpiona sztuczną. Wybór odpowiedniej soczewki, to wybór Twojej jakości widzenia, a zabieg wykonywany jest raz w życiu. To doskonała okazja, aby wybrać dobrej jakości, zaawansowaną soczewkę, która pozwoli Ci odzyskać dobre widzenie i cieszyć się życiem bez okularów.

Wypełnij e-kwalifikację lub umów termin wizyty.

Nie wiesz czy się kwalifikujesz*?

Nie martw się!

Nasi eksperci dobiorą odpowiednią metodę korekcji do Twojego wzroku do Twojego przypadku.

*Jeśli zakwalifikujesz się na zabieg, nie zapłacisz za badanie kwalifikacyjne (wartość: 399zł)

Czego szukasz?

Najczęściej wyszukiwane frazy:

Oprawy korekcyjne

Laserowa korekcja wzroku

Krótkowzroczność

E-kwalifikacje

Laseroterapia jaskry (SLT, YAG)

Zaćma

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.