|

|

NOWOŚĆ! Bezdotykowa laserowa korekcja wzroku

Z przyjemnością informujemy o kolejnym rozszerzeniu oferty naszych usług okulistycznych o nowoczesną, bezdotykową metodę laserowej korekcji wzrokuTRANS-PRK.  Z tej okazji pacjenci zachęcamy do skorzystania ze specjalnej, promocyjnej ceny zabiegu.

Zabieg ten polega na jednostopniowym, laserowym usunięciu  nabłonka rogówki i modelowaniu istoty właściwej laserem excimerowym, bez użycia narzędzi chirurgicznych. Całość procedury odbywa się tylko przy pomocy wiązki światła, która przygotowuje i modeluje rogówkę, tak aby usunąć wadę. Jedyne dotykające oka narzędzie w trakcie zabiegu to rozwórka, która powstrzymuje powieki pacjenta przed mruganiem.
Laserowa korekcja metodą Trans-PRK w OKULUS PLUS trwa kilka minut i jest całkowicie bezbolesna. Odnowa nabłonka rogówki trwa kilka dni i w tym czasie mogą występować dyskomfort i bolesność oka. Aby zmniejszyć te dolegliwości, bezpośrednio po zabiegu nakładana jest soczewka opatrunkowa, a pacjent stosuje odpowiednie krople.
Obecnie operacje Trans-PRK wykonujemy w OKULUS PLUS Centrum okulistyki i Optometrii w leczeniu krótkowzroczności do -4,0 D.

Promocyjna z okazji wprowadzenia do oferty to 1 oko 2.900 / dwoje oczu 5.000 ! Limitowana liczba miejsc. Szczegóły promocji w zakładce Promocje (Cennik).

Skontaktuj się

Chcesz zadbać o swoje oczy? Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić wizytę lub zadać pytania. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci widzieć świat w najlepszy możliwy sposób.

Bielsko Biała

Katowice

Spytaj o wizytę lub opisz problem

Czego szukasz?

Najczęściej wyszukiwane frazy:

Oprawy korekcyjne

Laserowa korekcja wzroku

Krótkowzroczność

E-kwalifikacje

Laseroterapia jaskry (SLT, YAG)

Zaćma