Walczymy o "Sukces Roku 2015 w Ochronie Zdrowia" - OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii

OKULUS KATOWICE – JUŻ WKRÓTCE OTWARCIE! czytaj więcej

Walczymy o „Sukces Roku 2015 w Ochronie Zdrowia”

20 lis 2015

wydrukuj

rozmiar czcionki

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Dyrektor Kliniki OKULUS został wyróżniony przez kapitułę konkursu „Sukces Roku 2015 w Ochronie Zdrowia” i został zaproszony do II etapu konkursu. Dzisiaj, w gronie 4 innych osób walczy o zwycięstwo w kategorii Menedżer Roku 2015 w Ochronie Zdrowia – placówki prywatne.

Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny to jeden z najważniejszych konkursów w branży ochrony zdrowia. Celem konkursu jest wyłonienie oraz nagrodzenie osób i placówek, które szczególnie przyczyniły się dla rozwoju polskiej medycyny.

Mocno trzymamy kciuki i z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu. Gala finałowa już w styczniu 2016 r. w Zamku Królewskim w Warszawie.

Dotychczas uzyskane nagrody i wyróżnienia dla Kliniki OKULUS:

– Misjoner Fundacji Dzieci Afryki dla dr Iwony Filipeckiej i Kliniki OKULUS sp. zo.o. w kategorii „Wolontariat w Afryce” za inicjowanie i realizację wielu działań charytatywnych w kraju i na Czarnym Lądzie na rzecz zdrowych oczu ubogich Afrykańczyków. Fundacja Dzieci Afryki jest jedną z najprężniej działających w Polsce fundacji wspierających ubogich mieszkańców Afryki, która współpracuje z polskimi misjonarzami w najdalszych zakątkach Afryki..

– II miejsce w prestiżowym Plebiscycie Know Health 2014 w kategorii CSR w dziedzinie promocji i profilaktyki zdrowia za kampanię „Szkoła Zdrowego Widzenia” – Celem Plebiscytu jest wyróżnienie najlepszych programów, zdrowych praktyk, realizowanych przez sektor publiczny oraz biznesowy w dziedzinie promocji zdrowia w Polsce.  W skład kapituły konkursu weszły takie znakomitości, jak m.in.: Maciej Sokołowski, lekarz specjalista chorób wewnętrznych, laureat Złotego Lidera Ochrony Zdrowia 2012, Maciej Piróg, lekarz pediatra, specjalista zdrowia publicznego i współautor projektu Samorządowej Opieki Zdrowotnej w Polsce, czy Prof. dr hab. n. med. Mirosław J. Wysocki, lekarz, Profesor nauk medycznych, WHO Senior Research Fellow – Department of Social Medicine and Clinical Epidemiology, St. Thomas’s Hospital Medical School, London, U.K.

– „Konfederatka 2013” Konfederacji Pracodawców RP dla dr n.med. Iwony Filipeckiej za „zasługi dla rozwoju dialogu społecznego w Polsce oraz za znaczący wkład w umacnianie ruchu pracodawców, krzewienie idei przedsiębiorczości i zasad wolnego rynku”.

– Wyróżnienie w konkursie Sukces Roku w Ochronie Zdrowia 2013 – Liderzy Medycyny w kategorii Lider Roku w Ochronie Zdrowia 2013 – Działalność Charytatywna. Docenienie przez wybitne jury zaangażowania społecznego i promowania działalności charytatywnej w Polsce i za granicą dr n.med. Iwony Filipeckiej, pomysłodawczyni licznych kampanii społecznych, w tym m.in. „Szkoły Zdrowego Widzenia” oraz akcji „Okuliści dla Afryki”.

– Potwierdzeniem jakości usług medycznych w Klinice Okulus jest także certyfikat „Przyjazna Przychodnia”, przyznawany przez Wydział Innowacyjności Agencji Rozwoju Lokalnego.