|

|

Uganda-VI misja Okulistów dla Afryki rozpoczęta!

Zapraszamy Państwa do śledzenia VI już misji okulistycznej dr n.med. Iwony Filipeckiej, Kierownika Medycznego Kliniki OKULUS i Agnieszki Lembowicz, Kierownika Pracowni Optometrii i Terapii Widzenia do Afryki.

 

Od 2012 roku nieprzerwanie realizujemy kampanię społeczną „Okuliści dla Afryki”, której pomysłodawcą jest dr Filipecka. Celem kampanii jest wykorzystanie doświadczenia i wiedzy pracowników Kliniki OKULUS dla poprawy wzroku dzieci w krajach, w których opieka medyczna tego nie zapewnia. Młodzi Afrykańczycy z wadami wzroku są skazani na złe widzenie przez całe życie. Ogranicza to ich rozwój, edukację oraz odbiera im szansę na normalne życie w i tak trudnej już rzeczywistości. Kampania społeczna realizowana pod patronatem Fundacji Dzieci Afryki i Redemptoris Missio.


Serdecznie zapraszamy na stronę internetową akcji http://okuliscidlaafryki.pl/

oraz do polubienia na facebooku https://www.facebook.com/OkulisciDlaAfryki


Przy tej okazji serdecznie zapraszamy Państwa do zajrzenia do zakładki CSR, gdzie znajdą Państwo informacje o wybranych działań społecznych i inicjatywach, w które Zarząd Kliniki i nasi pracownicy biorą udział. Osoby chętne do współpracy oczywiście zachęcamy do kontaktu.

 

Skontaktuj się

Chcesz zadbać o swoje oczy? Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić wizytę lub zadać pytania. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci widzieć świat w najlepszy możliwy sposób.

Bielsko Biała

Katowice

Spytaj o wizytę lub opisz problem

Czego szukasz?

Najczęściej wyszukiwane frazy:

Oprawy korekcyjne

Laserowa korekcja wzroku

Krótkowzroczność

E-kwalifikacje

Laseroterapia jaskry (SLT, YAG)

Zaćma