|

|

Szukamy drugiej Agi! PRACA

Agnieszka Lembowicz – ortoptystka/optometrystka Kliniki OKULUS i wolontariuszka akcji Okuliści dla Afryki. Pasjonatka podróży i pracy z dziećmi. To nasza konkretna, pracowita i ciekawa świata Aga towarzyszyła dr Filipeckiej w misjach do Kamerunu i Namibii. To również dzięki jej badaniom w ramach Szkoły Zdrowego Widzenia dowiedzieliśmy się, że aż co 3 pierwszoklasista ma zaburzenia widzenia, a obowiązkowy bilans 6 latka jest realizowany w zbyt wąskim zakresie i nie wykrywa wielu schorzeń.

Jej wielką pasją jest terapia widzenia, czyli metody treningowe, których celem jest poprawa widzenia i funkcji wzrokowych, percepcji wzrokowej, lokalizacji przestrzennej, koordynacji oko-ręka, konwergencji, akomodacji, itp. Poprzez odpowiednie ćwiczenia z pacjentami dąży do pobudzenia tej części mózgu, która odpowiada za odbiór bodźców wzrokowych i koordynację mięśni gałkoruchowych.

Aga ku naszej radości w natłoku zajęć nie zamierza rezygnować ani z Afryki, ani ze Szkoły Zdrowego Widzenia i prowadzenia treningów widzenia z pacjentami. Potrzebuje jednak pomocy, stąd jeśli:

– lubisz pracę z dziećmi,

– chciałbyś nabyć doświadczenia w terapii widzenia, ćwiczeniach dla dzieci i dorosłych

– chcesz być dumny z postępów widzenia u swoich podopiecznych i wspólnie z nimi cieszyć się z coraz sprawniejszych oczu

koniecznie sprawdź resztę wymagań w załączniku i przyślij nam swoje CV.

Praca od zaraz!

Ciekawych jak wygląda Aga w eko-okularach zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej profilaktyka.okulus.pl, poświęconej kampanii „Nie trać wzroku!” i projektowi „Widzę na 100%, żyję na 100%. Bezpłatne badania profilaktyczne wzroku”. Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Skontaktuj się

Chcesz zadbać o swoje oczy? Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić wizytę lub zadać pytania. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci widzieć świat w najlepszy możliwy sposób.

Bielsko Biała

Katowice

Spytaj o wizytę lub opisz problem

Czego szukasz?

Najczęściej wyszukiwane frazy:

Oprawy korekcyjne

Laserowa korekcja wzroku

Krótkowzroczność

E-kwalifikacje

Laseroterapia jaskry (SLT, YAG)

Zaćma