...

|

|

Sprawdzają, jak widzą uczniowie z Podbeskidzia

Na Podbeskidziu rozpoczęła się kampania profilaktyczno-edukacyjna „Szkoła Zdrowego Widzenia”. W jej ramach wykonane zostaną badania przesiewowe wzroku 6 i 7-letnich uczniów pierwszych klas szkół podstawowych. To pierwsze tego typu badania w regionie. Zakończył się właśnie pierwszy tydzień kampanii. U przebadanych dotąd dzieci wykryto różne zaburzenia widzenia – od krótkowzroczności po zeza. – Ich rodzice otrzymali od nas informacje o wykrytych nieprawidłowościach z zaleceniami dalszego postępowania – mówi Iwona Filipecka z bielskiej Kliniki Okulus, pomysłodawca kampanii.

Zakończył się właśnie pierwszy tydzień kampanii. U przebadanych dotąd dzieci wykryto różne zaburzenia widzenia – od krótkowzroczności po zeza. – Ich rodzice otrzymali od nas informacje o wykrytych nieprawidłowościach z zaleceniami dalszego postępowania – mówi Iwona Filipecka z bielskiej Kliniki Okulus, pomysłodawca kampanii.

Skontaktuj się

Chcesz zadbać o swoje oczy? Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić wizytę lub zadać pytania. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci widzieć świat w najlepszy możliwy sposób.

Bielsko Biała

Katowice

Spytaj o wizytę lub opisz problem

Czego szukasz?

Najczęściej wyszukiwane frazy:

Oprawy korekcyjne

Laserowa korekcja wzroku

Krótkowzroczność

E-kwalifikacje

Laseroterapia jaskry (SLT, YAG)

Zaćma

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.