|

|

Spowolnij krótkowzroczność u swojego dziecka.

Z przyjemnością udostępniamy Państwu film, prezentujący temat krótkowzroczności u dzieci. Zobaczycie Państwo sytuacje, w których można ją zaobserwować oraz jakie niesie ze sobą konsekwencje. Materiał przedstawia również metody korygujące tę wadę wzroku, oraz te które wpływają również na zahamowanie jej pogłębiania. Materiał został przygotowany przez naszego kontrahenta, firmę HOYA – producenta soczewek okularowych MiYOSMART.

Soczewka okularowa MiYOSMART ma dwa obszary. W centrum optyczną strefę korekcji, która zapewnia najlepszą skorygowaną ostrość wzroku oraz dookoła niej terapeutyczną strefę optyczną, składającą się z ok 400. mikrosegmentów. Każdy z nich, powoduje krótkowzroczne rozogniskowanie w peryferyjnych częściach siatkówki, dzięki czemu oko nie jest stymulowane do szybszego wzrostu i w efekcie postęp krótkowzroczności jest wolniejszy. 

Okulary MiYOSMART są bezpieczną, przyjazną dzieciom i nieinwazyjną metodą kontroli krótkowzroczności. Przypominamy, że nasi specjaliści, zarówno optometryści jak i optycy jako jedni z pierwszych w kraju uzyskali certyfikację firmy HOYA. Dzisiaj mamy już potężną grupę pacjentów, którzy zdecydowali się na tę metodę korekcji krótkowzroczności, a co za tym idzie praktykę w ich doborze.

Zapraszamy do OKULUS PLUS w Jaworznie oraz Bielsku Białej.

Skontaktuj się

Chcesz zadbać o swoje oczy? Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić wizytę lub zadać pytania. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci widzieć świat w najlepszy możliwy sposób.

Bielsko Biała

Katowice

Spytaj o wizytę lub opisz problem

Czego szukasz?

Najczęściej wyszukiwane frazy:

Oprawy korekcyjne

Laserowa korekcja wzroku

Krótkowzroczność

E-kwalifikacje

Laseroterapia jaskry (SLT, YAG)

Zaćma