|

|

Skończyłeś 40 lat? Przeczytaj koniecznie!

Kampania „Nie trać wzroku!” coraz bliżej końca. Planujemy ostatnie akcje. Jeśli macie 40-50 lat i chcielibyście skorzystać z bezpłatnych badań wzroku to zapraszamy! Zostało już naprawdę niewiele wolnych miejsc!

 

Kampania „Nie trać wzroku 40+” obejmuje osoby w wieku od 40 do 50 lat. Jej celem jest wykrycie wad wzroku, w tym ocena presbiopii, zwanej starczowzrocznością. Presbiopia nie dotyczy tylko osób starszych. Problemy z widzeniem z bliska zaczynają się już od 40 roku życia i narastają do 65. Objawia się utratą dobrego widzenia obiektów znajdujących się blisko oczu. Zaczynają się problemy z przeczytaniem sms-a, książki lub rozkładu jazdy. Bez względu na stan zdrowia, tego typu dolegliwości czekają każdego z nas. Problem ten pojawia się nawet u najzdrowszego i najaktywniejszego 40-latka! Procesu tego nie da się uniknąć, ale można złagodzić jego objawy.

 

Więcej informacji na temat badań: www.profilaktyka.okulus.pl


Skontaktuj się

Chcesz zadbać o swoje oczy? Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić wizytę lub zadać pytania. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci widzieć świat w najlepszy możliwy sposób.

Bielsko Biała

Katowice

Spytaj o wizytę lub opisz problem

Czego szukasz?

Najczęściej wyszukiwane frazy:

Oprawy korekcyjne

Laserowa korekcja wzroku

Krótkowzroczność

E-kwalifikacje

Laseroterapia jaskry (SLT, YAG)

Zaćma