|

|

Pozbądź się zaćmy z soczewką Clareon® PROMOCJA

Celem leczenia zaćmy jest przywrócenie pacjentom dobrego widzenia, tym samym podniesienie ich jakości życia oraz poczucia bezpieczeństwa. W OKULUS PLUS skupiamy się na tym jak będzie wyglądało widzenie pacjenta po zabiegu, nasze doświadczenie wskazuje na 99% doskonałych doborów soczewek wewnątrzgałkowych oraz mniej niż 0,5% powikłań. Operacja wykonana przez doświadczonego chirurga daje pewność na osiągniecie oczekiwanego komfortu widzenia.

Rodzaj soczewki, na którą się Państwo zdecydują ma ogromny wpływ na jakość widzenia po operacji zaćmy. Nasza marka znana jest z jakości, dlatego pacjentom oferujemy jedynie najlepsze i najnowocześniejsze w skali świata soczewki. Jedną z nich jest soczewka Clareon®.

W OKULUS PLUS soczewkę Clareon® polecamy pacjentom, którym zależy na dobrej ostrości wzroku na odległość do dali. Oznacza to, że wybierając tę soczewkę można swobodnie, bez okularów np. prowadzić samochód, ale do czytania książki lub korzystania z telefonu komórkowego nadal potrzebna będzie korekcja okularowa. Warto podkreślić, że jednoogniskowa soczewka Clareon® już na etapie produkcji umieszczona jest w jednorazowym, w pełni zautomatyzowanym systemie aplikacji AutonoMe™, co zwiększa sterylność i bezpieczeństwo podczas zabiegu usunięcia zaćmy.

Wyróżnikiem tej soczewki jest także filtr żółty, który chroni siatkówkę oka przed szkodliwym działaniem światła niebieskiego. Poza usunięciem zaćmy i korekcją wady wzroku Clareon® dodatkowo ogranicza występowanie efektu „halo”, zapewnia bardzo dobrą jakość widzenia w każdych warunkach oświetlenia.

Zainteresowanych pacjentów zapraszamy do kliknięcia w powyższy baner, gdzie znajdziecie Państwo szczegółowo opisaną procedurę zabiegową, zgodną z obowiązującymi zasadami oraz zdjęcia pacjentów w oczekiwaniu na zabieg oraz wizytę kontrolą.

Aby skorzystać z promocyjnej ceny zabiegu, prosimy o zarezerwowanie terminu wizyty kwalifikującej w Bielsku Białej (+48) 33 816 25 78 lub w Jaworznie (+48) 32 627 63 98.

 

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Skontaktuj się

Chcesz zadbać o swoje oczy? Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić wizytę lub zadać pytania. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci widzieć świat w najlepszy możliwy sposób.

Bielsko Biała

Katowice

Spytaj o wizytę lub opisz problem

Czego szukasz?

Najczęściej wyszukiwane frazy:

Oprawy korekcyjne

Laserowa korekcja wzroku

Krótkowzroczność

E-kwalifikacje

Laseroterapia jaskry (SLT, YAG)

Zaćma