|

|

Podziękowania z Tanzanii

Z ogromną przyjemnością dzielimy się z Państwem  podziękowaniami, jakie otrzymali pracownicy Kliniki OKULUS, w tym szczególnie dr n.med. Iwona Filipecka, Kierownik Medyczny Kliniki OKULUS, optometrystka Agnieszka Lembowicz, Kierownik Pracowni Optometrii i Terapii Widzenia Kliniki OKULUS oraz Krzysztof Macha, Dyrektor Kliniki za realizację VII już okulistycznej misji medycznej do Afryki w ramach akcji „Okuliści dla Afryki”.

„Okuliści dla Afryki” to akcja medyczna Kliniki Okulus realizowana od 2012 roku, której pomysłodawcą jest dr n.med. Iwona Filipecka. W trakcie zaledwie 3 lat udało nam się zorganizować już VII misji do Afryki – Kamerunu, Ugandy, Namibii i Tanzanii. Łącznie zbadaliśmy pond 6 tys. dzieci i dorosłych. W trakcie wyjazdów wykorzystujemy zebrane w ramach ogólnopolskich akcji zbiórek używanych okularów pn. „Okulary dla Afryki”. Dotychczas zebraliśmy ponad 7300 sztuk okularów w trakcie II edycji zbiórek. Kolejną uruchamiamy 4.01.2016. Serdecznie zapraszamy naszych Pacjentów do wsparcia tej inicjatywy i jednocześnie dziękujemy za dotychczasową pomoc na rzecz akcji – zarówno w formie okularów, leków i sprzętu medycznego, jak i wsparcia finansowego. Najmłodszych pacjentów gabinetów okulistycznych i terapii widzenia Kliniki OKULUS zachęcamy do udziału w konkursie na plakat III edycji zbiórki 9szczegóły na www i fb akcji).

Zapraszamy Państwa do przeczytania listu (poniżej) i śledzenia naszej akcji na stronie internetowej okuliscidlaafryki.pl oraz FB akcji:https://www.facebook.com/OkulisciDlaAfryki

Zdrowie oczu oraz jakość widzenia dzieci i dorosłych jest dla nas najważniejsza, dlatego z sukcesem oprócz pomocy medycznej w Afryce udało nam się zrealizować też liczne kampanie profilaktyczno-edukacyjne w Polsce, w tym „Szkoła Zdrowego Widzenia” (3 edycje, zbadanych łącznie 2371 dzieci ), „Nie trać wzroku” (zbadanych blisko 1600 osób), „Nie daj się AMD!” (zbadanych 428 osób). Więcej informacji w zakładce „O Klinice” (CSR) na naszej stronie.

Skontaktuj się

Chcesz zadbać o swoje oczy? Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić wizytę lub zadać pytania. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci widzieć świat w najlepszy możliwy sposób.

Bielsko Biała

Katowice

Spytaj o wizytę lub opisz problem

Czego szukasz?

Najczęściej wyszukiwane frazy:

Oprawy korekcyjne

Laserowa korekcja wzroku

Krótkowzroczność

E-kwalifikacje

Laseroterapia jaskry (SLT, YAG)

Zaćma