Pierwszy doktorat w OKULUS PLUS! - OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii

NIE ODKŁADAJ DIAGNOSTYKI. W NASZYCH PLACÓWKACH MOŻESZ CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE! Kliknij i sprawdź.

Pierwszy doktorat w OKULUS PLUS!

1 cze 2016

wydrukuj

rozmiar czcionki

Kolejny lekarz OKULUS PLUS z tytułem Doktora nauk medycznych! Z dumą informujemy, że 31 maja 2016 roku lekarz specjalista chorób oczu Agnieszka Grądek-Motyl obroniła Doktorat i uzyskała stopień Doktora nauk medycznych w dziedzinie okulistyki. Rozprawa pod tytułem „Ocena wpływu ultradźwięków stosowanych podczas zabiegu fakoemulsyfikacji zaćmy z wszczepieniem sztucznej soczewki wewnątrzgałkowej na stan rogówki i plamki u pacjentów z cukrzycą typu 2” wzbudziła duże zainteresowanie środowiska lekarskiego zarówno ze względu na tematykę, jak i na unikalną wartość opracowania oraz istotnie ważne wnioski. Praca doktorska lekarza Agnieszki Gradek-Motyl udowodniła, że pacjenci chorujący na cukrzycę powinni jak najszybciej poddawać się zabiegom leczenia zaćmy, które w naszym ośrodku są nie tylko bezpieczne, ale przeprowadzane według najwyższych standardów.

Uznane gremium lekarskie wyróżniło wysokie kompetencje lekarskie i naukowe doktorantki Agnieszki Grądek-Motyl, ale również doceniono nowoczesny sprzęt i wysokie standardy leczenia w OKULUS PLUS.  Z uznaniem podkreślano zaangażowanie i pomoc Zarządu OKULUS PLUS – specjalisty chorób oczu dr n.med. Iwony Filipeckiej oraz dyrektora Krzysztofa Machy, którzy jako jedni z nielicznych bardzo wspierają rozwój młodych lekarzy, dzieląc się nie tylko swoim doświadczeniem, ale umożliwiając realizację prac naukowych i udział w międzynarodowych szkoleniach.

Doktor Agnieszce Gradek-Motyl serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów naukowych i rozwijania swoich talentów w owocnej współpracy w profesjonalnym leczeniu naszych Pacjentów!

Poniżej zdjęcia z tego wyjątkowego dnia dla dr Motyl i całego zespołu Okulusa, a w szczególności  dr Filipeckiej i dyrektora Machy. Obrona dysertacji była publiczna, tzn. termin jej był ogłaszany i każdy miał prawo w niej uczestniczenia oraz zadawania pytań doktorantowi dotyczących tematu pracy doktorskiej, z czego skorzystał dyrektor ośrodka 🙂

dokotrat_drMotyl_20160531_2dokotrat_drMotyl_20160531