|

|

NOWOŚĆ! Iniekcja doszklistkowa przełomowym preparatem

Drodzy Pacjenci, z przyjemnością informujemy, że nasz ośrodek jest jednym z pierwszych w Polsce, który wprowadza przełomową terapię leczenia AMD i cukrzycowego obrzęku plamki. Nowy preparat to jedyny lek , który „działa w dwóch miejscach” (jest inhibitorem blokującym dwa szlaki VEGF i ANG-2),  co zapewnia wyższą skuteczność i mniejszą ilość iniekcji konieczną do uzyskania efektu terapeutycznego. Lek zawiera substancję czynną farycymab, która należy do grupy leków zwanych lekami przeciwneowaskularyzacyjnymi. 

Iniekcja wykonywana jest przez lekarza w celu leczenia zaburzeń oka takich jak neowaskularna (wysiękowa) postać zwyrodnienia plamki związanej z wiekiem (ang. neovascular age-related macular degeneration, nAMD), oraz z zaburzeniami widzenia spowodowanymi cukrzycowym obrzękiem plamki (ang. diabetic macular oedema, DME).

Serdecznie zapraszamy na kwalifikację i konsultację. Zabiegi wykonujemy w OKULUS PLUS w Bielsku Białej | tel. 33 816 25 78.

Skontaktuj się

Chcesz zadbać o swoje oczy? Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić wizytę lub zadać pytania. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci widzieć świat w najlepszy możliwy sposób.

Bielsko Biała

Katowice

Spytaj o wizytę lub opisz problem

Czego szukasz?

Najczęściej wyszukiwane frazy:

Oprawy korekcyjne

Laserowa korekcja wzroku

Krótkowzroczność

E-kwalifikacje

Laseroterapia jaskry (SLT, YAG)

Zaćma