|

|

NOWOŚĆ! E-diagnostyka dzieci

Sprawdź, czy Twoje dziecko ma problemy z widzeniem!

 

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do wypełnienia elektronicznej ankiety, dzięki której bez wychodzenia z domu w prosty i szybki sposób sprawdzą Państwo stan zdrowia oczu swojej pociechy.

Procedura „E-diagnostyka dzieci” przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3 do 15 lat.Jej celem jest uzyskanie odpowiedzi wstępnej, czy problemy dziecka w szkole lub z wykonywaniem codziennych czynności życiowych (np. problemy z ubieraniem się, czytaniem, pisaniem, jazdą na rowerze, niechęć do rysowania, niezdarność, podejrzenie dysleksji i in.) wynikają z problemów z oczami.

​Zapraszamy na www.okulus-e-kwalifikacja.pl!

 

Dodatkowo na www.okulus-e-kwalifikacja.pl znajdą Państwo:

  • E-kwalifikacja dla osób po 20 r.ż. Sprawdź, czy laserowa korekcja wzroku to zabieg dla Ciebie!

Jej celem jest uzyskanie odpowiedzi wstępnej czy przeprowadzenie zabiegu laserowej korekcji wzroku o najwyższej optymalnej jakości jest w Państwa przypadku możliwe, efektywne i bezpieczne.

  • E-kwalifikacja dla osób po 40 r.ż. Sprawdź, czy jesteś presbiopem i czy możesz uniknąć okularów!

Jej celem jest uzyskanie odpowiedzi wstępnej, czy presbiopia to problem, który już Państwa dotyczy i czy mogą Państwo uniknąć noszenia okularów. Dodatkowo, jesli zajdzie taka potrzeba uzyskają Państwo informację wstępną na temat podejrzenia występowania innych zmian chorobowych występujących u osób po 40 r.ż.

Skontaktuj się

Chcesz zadbać o swoje oczy? Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić wizytę lub zadać pytania. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci widzieć świat w najlepszy możliwy sposób.

Bielsko Biała

Katowice

Spytaj o wizytę lub opisz problem

Czego szukasz?

Najczęściej wyszukiwane frazy:

Oprawy korekcyjne

Laserowa korekcja wzroku

Krótkowzroczność

E-kwalifikacje

Laseroterapia jaskry (SLT, YAG)

Zaćma