|

|

Nagrodzeni w Plebiscycie Know Health 2014

Klinika OKULUS PLUS zdobyła II miejsce w kategorii Najlepsze działania CSR w dziedzinie promocji i profilaktyki zdrowotnej w IV edycji Plebiscytu Know Health za kampanię „Szkoła Zdrowego Widzenia”.

 

Podczas Międzynarodowego Forum Promocji i Profilaktyki Zdrowotnej w dniu 23 października 2014 roku we Wrocławiu ogłoszono zwycięzców Plebiscytu Know Health 2014. Celem Plebiscytu jest wyróżnienie najlepszych programów, zdrowych praktyk, realizowanych przez sektor publiczny oraz biznesowy w dziedzinie promocji zdrowia w Polsce. W tym roku nagrody były przyznawane w dwóch kategoriach: Najlepsze działania CSR w dziedzinie promocji i profilaktyki zdrowia oraz Najlepsza inicjatywa samorządów lokalnych w dziedzinie profilaktyki i promocji zdrowia.

 

Nagrody w kategorii wręczyli Wiceminister Zdrowia Sławomir Neumann oraz Rektor Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego Prof. Marek Ziętek.

 

Skontaktuj się

Chcesz zadbać o swoje oczy? Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić wizytę lub zadać pytania. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci widzieć świat w najlepszy możliwy sposób.

Bielsko Biała

Katowice

Spytaj o wizytę lub opisz problem

Czego szukasz?

Najczęściej wyszukiwane frazy:

Oprawy korekcyjne

Laserowa korekcja wzroku

Krótkowzroczność

E-kwalifikacje

Laseroterapia jaskry (SLT, YAG)

Zaćma