Laserowa korekcja w wyjątkowych cenach! - OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii

NIE ODKŁADAJ DIAGNOSTYKI. W NASZYCH PLACÓWKACH MOŻESZ CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE! Kliknij i sprawdź.

Laserowa korekcja w wyjątkowych cenach!

11 gru 2014

wydrukuj

rozmiar czcionki

Z wielką przyjemnością informujemy, iż zakres usług świadczonych w naszej Klinice wzbogacony został o laserową korekcję wad wzroku.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą uniknąć noszenia okularów i w Nowym Roku spełniać swoje marzenia zawodowe bądź podjąć nowe wyzwania sportowe do naszej Kliniki. Z tej okazji specjalnie dla naszych Pacjentów badania kwalifikacyjne i zabiegi z wykorzystaniem jedynego na Śląsku i Podbeskidziu najnowszego technologicznie lasera firmy Alcon WaveLight® EX500 w wyjątkowych cenach.

 

Laserowa korekcja wzroku umożliwia pełne funkcjonowanie w każdych warunkach, w tym w nocy. Jest to metoda korygowania wad wzroku szczególnie polecana osobom aktywnym, uprawiającym sporty ekstramalne (nurkowanie, skoki spadochronowe, jazda na rowerze, motocyklu, etc.) oraz osobom, których wada wzroku uniemożliwia wykonywanie zawodów wymagających dobrego widzenia, np. policjantów, wojskowych, strażaków, lotników. Jest to również doskonały sposób osiągnięcia dobrego widzenia bez potrzeby noszenia okularów i/lub soczewek kontaktowych dla kobiet, np. zajmujących się modelingiem lub stewardess.

Więcej informacji o laserowej korekcji: TUTAJ

Więcej informacji o promocjach i rabatach: TUTAJ