|

|

LASEROWA KOREKCJA W JAWORZNIE

Drodzy Pacjenci, z przyjemnością informujemy, że rozszerzyliśmy ofertę usług naszego centrum w Jaworznie o wizyty kwalifikujące do zabiegu laserowej korekcji wzroku.

Kwalifikacje przeprowadza dr n. med. Agnieszka Grądek Motyl, Specjalista chorób oczu, chirurg. Pierwszy termin: wtorek 1.02.2022 r., godziny popołudniowe. Wymagana rezerwacja.

Laserowa korekcja wzroku to sprawdzona i bezpieczna metoda, która uwolni Cię od okularów i soczewek kontaktowych. Jeśli marzysz o tym aby uwolnić się od wady wzroku i ograniczeń z nią zawiązanych przyjdź na wizytę kwalifikującą i sprawdź czy to rozwiązanie dla Ciebie!

Nasi specjaliści w oparciu o wyniki badań, stan zdrowia Twoich oczu ale także styl życia, pracę i hobby zaproponują rozwiązanie, które pozwoli Ci cieszyć się dobrym widzeniem.

Masz wątpliwości? Wypełnił niezobowiązującą e-kwalifikację do laserowej korekcji wzroku → KLINIJ TUTAJ Zabiegi wykonywane są w Bielsku Białej.

Serdecznie zapraszamy!

OKULUS PLUS Jaworzno, ul. Nowa 8.
32 627 63 98
okulus@okulus.pl

Skontaktuj się

Chcesz zadbać o swoje oczy? Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić wizytę lub zadać pytania. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci widzieć świat w najlepszy możliwy sposób.

Bielsko Biała

Katowice

Spytaj o wizytę lub opisz problem

Czego szukasz?

Najczęściej wyszukiwane frazy:

Oprawy korekcyjne

Laserowa korekcja wzroku

Krótkowzroczność

E-kwalifikacje

Laseroterapia jaskry (SLT, YAG)

Zaćma