...

|

|

Korekcja wzroku w świątecznej odsłonie!

Rezerwując termin przed 31.12.2019 możesz skorzystać z wizyty kwalifikującej do laserowej korekcji wzroku w promocyjnej cenie 189 zł zamiast 300 zł! W naszej ofercie znajdziesz także promocję na dwa najnowocześniejsze zabiegi laserowej korekcji wzroku FemtoZ-LASIK oraz Streamlight NoTouch.

FemtoZ-LASIK to metoda polecana wszystkim osobom, które chcą się pozbyć wady wzroku oraz „natychmiast” wrócić do codziennych aktywności. Lekarz na podstawie profilu pacjenta programuje kształt, grubość oraz średnicę płatka, a wytwarzane laserem femtosekundowym pęcherzyki powietrza powodują rozwarstwienie rogówki ( nie przecięcie ! ) Dla Pacjenta oznacza to przede wszystkim skrócenie okresu rekonwalescencji oraz szybszy powrót do odzyskania widzenia. Natomiast metoda TRANS-PRK NoTouch streamlight to jedyna bezdotykowa metoda laserowej korekcji wzroku. Oko pacjenta dotyka jedynie rozwórka, która w bezbolesny sposób powstrzymuje powieki przed mruganiem. W trakcie zabiegu nie są wykorzystywane żadne inne narzędzia chirurgiczne.

Przyjdź na wizytę kwalifikacyjną i sprawdź, która metoda jest najlepsza dla Ciebie!

Skontaktuj się

Chcesz zadbać o swoje oczy? Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić wizytę lub zadać pytania. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci widzieć świat w najlepszy możliwy sposób.

Bielsko Biała

Katowice

Spytaj o wizytę lub opisz problem

Czego szukasz?

Najczęściej wyszukiwane frazy:

Oprawy korekcyjne

Laserowa korekcja wzroku

Krótkowzroczność

E-kwalifikacje

Laseroterapia jaskry (SLT, YAG)

Zaćma

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.