Konsultacje online e-porada i e-porada video - OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii

NIE ODKŁADAJ DIAGNOSTYKI. W NASZYCH PLACÓWKACH MOŻESZ CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE! Kliknij i sprawdź.

Konsultacje online e-porada i e-porada video

16 mar 2020

wydrukuj

rozmiar czcionki

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w naszym kraju, dla pacjentów wymagających pilnej porady okulistycznej lub optometrycznej wprowadziliśmy możliwość umówienia konsultacji online ze specjalistą OKULUS PLUS tzw. e-poradę.

E-porada – dostępne kanały e-komunikacji

Konsultacja telefoniczna z lekarzem 95 zł
Konsultacja video z lekarzem 129 zł

Konsultacja video terapii widzenia (pacjent w trakcie ćwiczeń) 49 zł
Konsultacja video z optometrystą 79 zł


Szanowni Państwo, w celu dokonania płatności za e-poradę uprzejmie prosimy o wykonanie przelewu tradycyjnego – informacje znajdują się w instrukcji poniżej.
Jednocześnie informujemy, że cały czas pracujemy nad wdrożeniem płatności online. Regulamin oraz polityka prywatności znajduje się TUTAJ.


Schemat e-konsultacji jest opracowany wg standardu przyjętego w OKULUS PLUS. Lekarz udzieli Państwu e-porady w przypadku, nagłych zmian w okolicy oczu, powiek (m.in. czerwone oko – zapalenia spojówek, zespół suchego oka, jęczmień) Podczas e-konsultacji możesz także skonsultować wyniki badań lub uzyskać informacje dotyczącą profilaktyki. Konsultacja online z optometrystą skierowana jest wyłącznie do stałych pacjentów OKULUS PLUS i obejmuje kontrolę zaleceń i ćwiczeń terapii wzrokowej, a także zaleceń i problemów związanych z użytkowaniem soczewek kontaktowych. Wszystkie konsultacje są zapisywane w elektronicznej dokumentacji medycznej OKULUS PLUS i będą bazą do dalszego leczenia Pacjenta w ośrodku.

E-recepta
Lekarz ma możliwość wystawienia e-recepty każdemu pacjentowi po zweryfikowaniu jego tożsamości.

W przypadku zaleconej wizyty kontrolnej, pacjent jest zobowiązany do kontaktu z OKULUS PLUS przed wyznaczonym terminem wizyty.

Instrukcja dla pacjenta:

Potrzebujesz porady lekarza okulisty? Skorzystaj z naszej e-porady postępując wg poniższego schematu:

1. Zarezerwuj termin e-porady. Zadzwoń pod numer (+48) 32 627 63 98 lub (+48) 33 816 25 78 (w godz. 8:00-16:00) i wybierz tonowo numer 2, następnie w rozmowie z pracownikiem rejestracji medycznej zarezerwuj termin konsultacji online z lekarzem.

2. Pobierz poniższą ankietę medyczną (w dogodnym formacie) i wypełnij:
– plik WORD Ankieta_Konsultacja_online_word
– plik PDF Ankieta_Konsultacja_online

Przygotuj do wysłania wypełnioną ankietę medyczną. Zeskanuj ją lub zrób jej zdjęcie.

3. Opłać wybraną e-usługę, w tytule wpisz swoje nazwisko i imię oraz ustalony termin e-konsultacji

Dane do opłaty:
OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optomertii Sp. z o.o.
ul. Czerwińskiego 6, 40-123 Katowice
Bank Santander, numer rachunku 43 1090 2835 0000 0001 3311 8958
Tytuł: Nazwisko i imię pacjenta oraz data e-porady

Pobierz z systemu potwierdzenie dokonania opłaty (jako PDF, albo zdjęcie). Prześlij przygotowaną wcześniej ankietą medyczną (pkt. 2 instrukcji) wraz z potwierdzeniem opłaty (pkt. 3 instrukcji) na adres kontakt@okulus.pl

UWAGA: Umówioną rezerwację opłać tego samego dnia do godz. 16:00. W przeciwnym wypadku Twój termin zostanie anulowany.

4. W umówionym terminie, nasz pracownik rejestracji medycznej zadzwoni i połączy Cię z wybranym lekarzem.

Konsultacja online jest usługą medyczną, w realizacji której kontakt między Pacjentem a Lekarzem jest ograniczony i odbywa się z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej. Z tego względu usługa odnosi się do problemów zdrowotnych oczu, których zdiagnozowanie nie wiąże się z rozszerzoną analizą dokumentacji medycznej lub koniecznością wykonania badań. W przypadku konieczności rozszerzenia diagnostyki, specjalista wyda Pacjentowi stosowne zalecenia i/lub skierowanie.

    Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
    Podaj numer telefonu, a my oddzwonimy
    lub zadzwoń pod nr. +48 33 816 25 78


    Administratorem danych osobowych przekazanych w ankiecie oraz podczas e-porady oraz e-porady video jest OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii Sp. z o.o. , ul. Czerwińskiego 6, 40-123 Katowice. Celem przetwarzania danych osobowych jest udzielanie świadczeń zdrowotnych i innych działań medycznych zgodnie z art. 9 ust. 2 lit. h RODO. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych zamieszone są  na stronie internetowej www.okulus.pl w zakładce „Ochrona danych osobowych”.