|

|

Inauguracja kampanii „Nie trać wzroku!”

Dzisiaj w Specjalistycznej Poradni Okulistycznej OKULUS PLUS w Jaworznie odbyła się konferencja prasowa, inaugurująca projekt „Widzę na 100%, żyję na 100%”. W konferencji wzięli udział specjaliści Kliniki oraz odbyły się pokazowe badania z użyciem binoptometru – urządzenia zakupionego w ramach projektu.

 

Projekt „Widzę na 100%, żyję na 100%” obejmuje realizację bezpłatnych badań profilaktycznych dla osób powyżej 40. i 50. roku życia. Badania są unikalne z uwagi na charakterystykę urządzenia, zakupionego dzięki dofinansowaniu ze Szwajcarskiego Programu Współpracy, skierowanego do nowych członków UE.

 

Spotkanie z mediami otworzyła prezentacja projektu, którą poprowadził dyrektor Kliniki, Krzysztof Macha. O badaniach realizowanych w projekcie opowiedziała zebranym dr n. med. Agnieszka Nowak. Konferencja zakończyła się pokazowym badaniem z użyciem binoptometru. Zapraszamy do zakładki obejrzenia relacji z inauguracji, w której o badaniach opowiada dr A.Nowak i K.Macha (Media o nas)

 

Klinika Okulus realizuje badania w dwóch ośrodkach: w Bielsku-Białej i w Jaworznie. Zaprasza pacjentów codziennie w godzinach od 8.00 do 16.00. Wizytę należy poprzedzić telefoniczną rejestracją (Jaworzno tel. 32 627 63 98, Bielsko-Biała te. 33 816 25 78). Planowane są też badania pacjentów poza Kliniką, m.in. w budynkach użyteczności publicznej.

 

Patronat Honorowy nad profilaktyczno-edukacyjną kampanią bezpłatnych badań wzroku „Nie trać wzroku!” objęli: Senator RP Rafał Muchacki, Poseł na Sejm RP Beata Małecka-Libera, Starosta Bielski Andrzej Płonka i Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych. Partnerem honorowym  jest Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Patroni Medialni: TV Silesia, Radio Piekary, Głos Seniora, Co tydzień, dlaciebie.tv, jaw.pl.

 

 


Skontaktuj się

Chcesz zadbać o swoje oczy? Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić wizytę lub zadać pytania. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci widzieć świat w najlepszy możliwy sposób.

Bielsko Biała

Katowice

Spytaj o wizytę lub opisz problem

Czego szukasz?

Najczęściej wyszukiwane frazy:

Oprawy korekcyjne

Laserowa korekcja wzroku

Krótkowzroczność

E-kwalifikacje

Laseroterapia jaskry (SLT, YAG)

Zaćma