...

|

|

Hybrydowe soczewki kontaktowe

Czytaj więcej

Soczewki hybrydowe to rodzaj soczewek kontaktowych, który wykorzystuje zalety sztywnego materiału. Dla poprawy komfortu użytkowania sztywnych soczewek rogówkowych czasami zakłada się pod nie dodatkowo miękkie soczewki kompaktowe (tzw. system „piggy-back”). Dzięki temu pacjent może cieszyć się wyższym komfortem użytkowania soczewek, wciąż korzystając z ich zalet optycznych.

Soczewki te w centralnej części optycznej są wykonane z materiału gazoprzepuszczalnego, część obwodowa zaś jest miękka, służy poprawie komfortu i stabilności soczewki. Połączenie tych dwóch materiałów zapewnia pacjentom z nieregularnym i regularnym astygmatyzmem ostrość wzroku uzyskaną za pomocą soczewek sztywnych oraz komfort noszenia i stabilność dopasowania osiąganą w miękkich soczewkach kontaktowych.

Dla kogo to najlepszy rodzaj soczewek?

Soczewki te są doskonałą alternatywą dla obawiających się noszenia sztywnych soczewek oraz oczekujących dobrego komfortu noszenia od pierwszego założenia, dobrej i stałej ostrości wzroku we wszystkich kierunkach patrzenia, wykonujących szybkie ruchy oczami powodujące wypadanie sztywnej soczewki.

Zmagasz się z takim problemem?
Skontaktuj się z nami!

Dlaczego warto podjąć leczenie w OKULUS?

Gwarancja
bezpieczeństwa

Twój komfort jest naszym priorytetem, dlatego w klinice OKULUS stosujemy najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa. Korzystamy wyłącznie z certyfikowanych i sprawdzonych materiałów medycznych, a wszystkie narzędzia i urządzenia są regularnie sterylizowane zgodnie z najnowszymi wytycznymi.

Doświadczony
personel

Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają bogate doświadczenie w diagnostyce i leczeniu schorzeń okulistycznych. Co więcej, stawiamy na rozwój, dlatego dbamy o ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszego personelu poprzez udział w szkoleniach i konferencjach naukowych. To gwarancja usług najwyższej jakości.

Nowoczesna
technologia

Klinika OKULUS jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt medyczny, który pozwala nam na przeprowadzanie precyzyjnych diagnoz i skutecznych zabiegów. Korzystamy z innowacyjnych osiągnięć współczesnej medycyny i precyzyjnych urządzeń, takich jak wiązka laserowa. Wszystko to w trosce o zdrowie naszych pacjentów.

Nie wiesz czy się kwalifikujesz*?

Nie martw się!

Nasi eksperci dobiorą odpowiednią metodę korekcji do Twojego wzroku do Twojego przypadku.

*Jeśli zakwalifikujesz się na zabieg, nie zapłacisz za badanie kwalifikacyjne (wartość: 399zł)

Poznaj opinie
naszych pacjentów

Satysfakcja naszych pacjentów jest dla nas priorytetem. Dlatego dbamy o najwyższą jakość opieki i komfort każdego pacjenta. Przekonaj się, co o nas mówią!

Cennik z zabiegami

Pobierz cennik PDF

Czy wiesz, że leczymy zaćmę i jaskrę? Jeden zabieg, który daje wiele możliwości. Skontaktuj się z nami i spytaj o zabieg łączony. Prywatnie lub w ramach NFZ.

Skontaktuj się

Chcesz zadbać o swoje oczy? Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić wizytę lub zadać pytania. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci widzieć świat w najlepszy możliwy sposób.

Bielsko Biała

Katowice

Spytaj o wizytę lub opisz problem

Czego szukasz?

Najczęściej wyszukiwane frazy:

Oprawy korekcyjne

Laserowa korekcja wzroku

Krótkowzroczność

E-kwalifikacje

Laseroterapia jaskry (SLT, YAG)

Zaćma

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.