E-kwalifikacje - OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii

OKULUS KATOWICE – JUŻ WKRÓTCE OTWARCIE! czytaj więcej

E-kwalifikacje

wydrukuj

rozmiar czcionki

Zapraszamy do skorzystania z możliwości elektronicznej diagnostyki i kwalifikacji dla dzieci i dorosłych do leczenia najodpowiedniejszymi dla Państwa zdrowia i bezpieczeństwa metodami, którą przeprowadzają nasi specjaliści różnych dziedzin. W OKULUS PLUS oprócz nastawienia na wyleczenie oczu pacjenta ogromną wagę przywiązujemy do poprawy jakości i komfortu widzenia. To niezwykle złożone zagadnienie, w którym osiągnęliśmy najwyższą kompetencję. Zapewnia ją współpraca wielu specjalistów zajmujących się zmysłem wzroku – okulistów, optometrystów, ortoptystów i optyków oraz innowacyjne technologie w zakresie wykorzystywanego sprzętu, jak i oferowanych pacjentom soczewek oraz metod leczenia.

Sprawdź, czy Twoje dziecko ma problemy z widzeniem!

E-diagnostyka dla dzieci w wieku od 3 do 15 lat.

Celem procedury „E-diagnostyka dzieci” jest uzyskanie odpowiedzi wstępnej, czy problemy dziecka w szkole lub z wykonywaniem codziennych czynności życiowych  (np. problemy z ubieraniem się, czytaniem, pisaniem, jazdą na rowerze, niechęć do rysowania, niezdarność, podejrzenie dysleksji i in.) wynikają z problemów z oczami.

Aby uzupełnić ankietę kliknij w poniższy link:
https://e-kwalifikacja.okulus.pl/e-diagnostyka-dla-dzieci


Sprawdź, czy laserowa korekcja wzroku to zabieg dla Ciebie!

E-kwalifikacja dla osób po 20 r.ż.

Jej celem jest uzyskanie odpowiedzi wstępnej, czy przeprowadzenie zabiegu laserowej korekcji wzroku o najwyższej optymalnej jakości, jest w Państwa przypadku możliwe, efektywne i bezpieczne.

Aby uzupełnić ankietę kliknij w poniższy link
https://e-kwalifikacja.okulus.pl/e-kwalifikacja-do-laserowej-korekcji


Sprawdź, czy jesteś presbiopem i czy możesz uniknąć okularów!

E-kwalifikacja dla osób po 40 r.ż.

Jej celem jest uzyskanie odpowiedzi wstępnej, czy presbiopia to problem, który już Państwa dotyczy i czy mogą Państwo uniknąć noszenia okularów. Dodatkowo, jeśli zajdzie taka potrzeba, uzyskają Państwo informację wstępną na temat podejrzenia występowania innych zmian chorobowych występujących u osób po 40 r.ż.

Aby uzupełnić ankietę kliknij w poniższy link
https://e-kwalifikacja.okulus.pl/e-kwalifikacja-dla-osob-po-40-rz