|

|

Co trzeba wiedzieć przed operacją zaćmy – cykl

I odcinek cyklu wywiadów z ekspertami i pacjentami Kliniki OKULUS pt. „Co trzeba wiedzieć, decydując się na operację zaćmy!”.

Na najczęstsze Państwa pytania, wątpliwości odpowiedzą nasi eksperci. Ruszamy z nowym cyklem wywiadów, do których przekonali nas nasi Pacjenci. Często żałowali u nas, że dopiero dzięki naszym lekarzom dowiedzieli się o możliwościach leczenia, bezpieczeństwie i komforcie życia, jaki mogli uzyskać wiele lat wcześniej odzyskując z naszą pomoc jakość widzenia z młodzieńczych lat. Zachęcamy do przeczytania i w razie nowych pytań zapraszamy do korespondencji!

Zachęcamy do przeczytania wszystkich poniższych wywiadów!

 

Wywiad 1. Jaki wpływ na jakość widzenia po zaćmie ma dobór soczewki przy operacji katarakty?

Na te i inne pytania odpowiada dr n.med. Iwona Filipecka, ordynator i kierownik medycznym Kliniki OKULUS, która w trakcie 17 lat pracy przy stole operacyjnym usunęła zaćmę i przywróciła radość życia tysiącom pacjentów z całej Polski. Dr Filipecka jest członkiemPolskiego Towarzystwa Okulistycznego, Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Zaćmy i Chirurgii Refrakcyjnej oraz Amerykańskiej Akademii Okulistyki.

Tekst na zdjęciu poniżej.

 

Skontaktuj się

Chcesz zadbać o swoje oczy? Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić wizytę lub zadać pytania. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci widzieć świat w najlepszy możliwy sposób.

Bielsko Biała

Katowice

Spytaj o wizytę lub opisz problem

Czego szukasz?

Najczęściej wyszukiwane frazy:

Oprawy korekcyjne

Laserowa korekcja wzroku

Krótkowzroczność

E-kwalifikacje

Laseroterapia jaskry (SLT, YAG)

Zaćma