...

|

|

Plasmage okolicy oczu

Estetyczny wygląd, zdrowa dieta i ruch fizyczny korzystnie wpływają na nasze dobre samopoczucie. Wiemy to doskonale dlatego w miarę możliwości, czasu i własnej mobilizacji staramy się dbać o te elementy.

Nie jest jednak tajemnicą, że aby poprawić swój wygląd i pozbyć się drobnych niedoskonałości wielu z nas korzysta ze zdobyczy nowoczesnych technologii. Medycyna estetyczna również w obszarze okulistyki znajduje swoje szerokie zastosowanie.

Powieki naszego pacjenta z widocznymi cystami
oraz piorunujący efekt po ich usunięciu:


Lekarz wykonujący dr Katarzyna Wojcieszkiewicz – Hacuś.

Poprawa wyglądu vs okulistyka

W centrum OKULUS PLUS od wielu lat wykonujemy chirurgiczne zabiegi na powiekach takie jak usunięcie gradówki, kępek żółtych lub skrzydlika. Opadające powieki czy operacje opadnięcia łuku brwiowego dotąd wykonywane były jedynie u pacjentów, u których powodowały ograniczenie pola widzenia. W odpowiedzi na liczne zapytania i potrzeby naszych pacjentów wprowadziliśmy do oferty nowoczesne urządzenie PLASMAGE, które skutecznie poprawia drobne niedoskonałości urody.

Zabiegi mogą być stosowane, kiedy umiarkowanie zwiotczała skóra w okolicy oczu przeszkadza pacjentom ze względów estetycznych ale nie wpływa jeszcze na ich widzenie.

Stałe Pacjentki

Najczęściej takie głosy słyszeliśmy od Pań, które zdecydowały się na laserową korekcję wzroku lub refrakcyjną wymianę soczewki. Poprawa komfortu ich życia, codzienne funkcjonowanie bez okularów oraz dobre widzenie na każdą odległość spowodowało, że zwróciły większą uwagę również na te elementy. I dlatego z przyjemnością rozszerzyliśmy ofertę zabiegową Bielska Białej i Jaworzna o okuloplastykę.

Czym jest PLASMAGE?

Plasmage jest innowacyjnym urządzeniem wykorzystującym estetyczne działanie medycznej plazmy. Nie oddziałuje na zdrowe tkanki co warunkuje jego bezpieczeństwo i precyzję.

Urządzenie generuje strumień plazmy azotowej – bazując na efekcie sublimacji, w trakcie zabiegu odparowany zostaje nadmiar tkanki, poprawiając napięcie skóry.

Zastosowanie:

– korekcja/plastyka powiek (blefaroplastyka)
– wygładzanie zmarszczek w okolicy oczu
– usuwanie zmarszczek nad górną wargą – tzw. „zmarszczek palacza”
– usuwanie włókniaków
– likwidacja brodawek
– usuwanie kępek żółtych oraz zmian w obrębie brzegu wolnego powieki
– usuwanie blizn

Dlaczego Plasmage?

– kompleksowe działanie estetyczne w obrębie różnych partii ciała
– dokładność w usuwaniu niewielkich zmian umiejscowionych w trudno dostępnych miejscach, m.in. brzeg powieki oraz wewnętrzna strona powiek
– możliwość wykonania zabiegu przez cały rok
– bezpieczeństwo zabiegu ze względu na wielostopniową regulację parametrów (możliwość stosowania nawet na najdelikatniejsze partie twarzy)
– krótki okres rekonwalescencji

Urządzenie Plasmage to jedyne urządzenie z opatentowaną funkcją frakcjonowania plazmy. Jako jedyne posiada certyfikację medyczną i jest zarejestrowane jako urządzenie medyczne do elektrochirurgii (klasa II b). Urządzenie ma zarówno gotowe protokoły zabiegowe, jak i możliwość ustawień manualnych co istotnie zwiększa bezpieczeństwo zabiegu. Zabiegi wykonują przeszkoleni specjaliści OKULUS PLUS w Bielsku Białej oraz w Jaworznie.

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest Plasmage?
PLASMAGE bazując na medycznej plazmie poprawia wygląd skóry poddanej zabiegowi, poprzez odparowanie nadmiaru tkanki.

Jakie części ciała można poddać zabiegowi?
PLASMAGE może być wykonywany na wszystkie problematyczne partie ciała. Ze względu na bezpieczeństwo może być stosowany również na delikatne partie skóry – m.in. okolice oczu.

Czy wszystkie zmiany skórne kwalifikują się do zabiegu?
Niektóre zmiany mogą wymagać dalszej obserwacji lub wykonania badania histopatologicznego – znamiona oraz drobne niedoskonałości o tym charakterze nie kwalifikują się do usunięcia. Ostateczną decyzję zawsze podejmuje specjalista przed zabiegiem.

Czy zabieg jest bolesny?
Odczuwanie bólu jest kwestią indywidulaną pacjenta, jednak przy każdym zabiegu PLASMAGE wykorzystuje się znieczulenie miejscowe.

Czy występują skutki uboczne po zabiegu Plasmage?
Po wykonanym zabiegu na okolice oczu, mogą wystąpić: obrzęk utrzymujący się ok 1-2 doby oraz strupki do 7 dni.

Ile trwa zabieg Plasmage?
Długość trwania zabiegu uzależniona jest od obszaru, na którym jest on wykonywany. Czas orientacyjny to 15-30 minut.

Czego szukasz?

Najczęściej wyszukiwane frazy:

Oprawy korekcyjne

Laserowa korekcja wzroku

Krótkowzroczność

E-kwalifikacje

Laseroterapia jaskry (SLT, YAG)

Zaćma

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.