|

|

Bezpłatne konsultacje ze specjalistą!

Niezaprzeczalnie krótkowzroczność zyskała miano choroby cywilizacyjnej, a jej poziom na świecie osiąga status epidemii. Im większa krótkowzroczność tym krótsza odległość, z której widzimy dobrze.

Aktualnie, w związku z przedłużającą się edukacją zdalną dzieci i młodzieży widzimy jeszcze większy, pogłębiający się problem tej wady wzroku u naszych pacjentów. Restrykcje pandemiczne spowodowały, że dużą część dnia spędzamy ze wzrokiem skupionym przed monitorem smartfona, komputera/tabletu. Ta wymagająca, częsta praca wzrokowa na bliskie odległości oraz brak aktywności fizycznej, w tym krótszy czas spędzony na świeżym powietrzu wpłynął na pogłębianie krótkowzroczności szczególnie u dzieci i młodych osób.

Metody korekcji krótkowzroczności są różne, wybór odpowiedniej zależy m.in. od wieku, stopnia zaawansowania wady a także predyspozycji medycznych i oczekiwań pacjenta. Należy pamiętać, że poza stosowaniem najlepszej korekcji i zapewnieniem dobrego widzenia ważne jest zapobieganie postępowi krótkowzroczności.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszym pacjentów i pedagogów, z którymi współpracujemy zapraszamy Państwa do skorzystania z bezpłatnej e-konsultacji ze specjalistą korekcji wad wzroku. Nowa rzeczywistość wymaga nowych, określonych zachowań i przyzwyczajeń. Ważne aby mieć świadomość i działać profilaktycznie! Dla dobra oczu swoich i swoich dzieci.

 

Skontaktuj się

Chcesz zadbać o swoje oczy? Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić wizytę lub zadać pytania. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci widzieć świat w najlepszy możliwy sposób.

Bielsko Biała

Katowice

Spytaj o wizytę lub opisz problem

Czego szukasz?

Najczęściej wyszukiwane frazy:

Oprawy korekcyjne

Laserowa korekcja wzroku

Krótkowzroczność

E-kwalifikacje

Laseroterapia jaskry (SLT, YAG)

Zaćma