|

|

Bez zaćmy i okularów! WAKACYJNA PROMOCJA

Zobacz świat w jasnych barwach! Do końca wakacji LETNIA PROMOCJA.

Obniżamy ceny soczewek wewnątrzgałkowych AcrySof® IQ PanOptix® oraz LENTIS® Mplus. Umawiając wizytę kwalifikującą do zabiegu zaćmy lub refrakcyjnej wymiany soczewki (RLE) do 31.08.2021 roku możesz skorzystać z promocyjnej oferty.

Całkowita cena za zabieg z soczewką AcrySof® IQ PanOptix® wyniesie 5 999 zł 6 500 zł,
z soczewką Lentis® Mplus 4 999 zł 5 500 zł.

W OKULUS PLUS skupiamy się na tym jak będzie wyglądało widzenie pacjenta po zabiegu, ponieważ leczenia zaćmy nie powinniśmy rozpatrywać jedynie w kategoriach jej usunięcia. Dzięki zaawansowanym soczewkom wewnątrzgałkowym pacjent może pozbyć się zaćmy oraz wady wzroku, czyli widzieć dobrze bez okularów na każdą odległość.

W trakcie rozmowy z lekarzem bardzo ważne jest abyś opowiedział/a o aktywnościach, jakie wykonujesz w ciągu dnia z bliskich, pośrednich i dalekich odległości, np. makijaż, czytanie, praca przy komputerze, jazda samochodem, sport.

Te same soczewki wewnątrzgałkowe stosowane są w zabiegach refrakcyjnej wymiany soczewki. Zabieg koryguje każdą wadę wzroku: krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm, a także presbiopię. Największą korzyść z zabiegu odczują osoby, które na co dzień stosują dwie, trzy pary okularów lub okulary progresywne. Zabieg RLE usuwa ryzyko wystąpienia zaćmy w przyszłości.

Posłuchaj Renaty Przemyk, po zabiegu RLE:

Opinie pacjentów, którzy wybrali życie bez okularów:


„Czynią cuda! Dziękuję dr n. med. Iwonie Filipeckiej i całemu Okulus Plus. Zabieg usunięcia zaćmy z wszczepieniem soczewki wieloogniskowej PanOptix był najlepszą decyzją w moim życiu – szkoda, że tak późno podjętą. Pani dr n. med. Iwona Filipecka to najlepszy specjalista z jakim miałam styczność – olbrzymia wiedza, profesjonalizm, rzeczowa, konkretna, z poczuciem humoru. Cały personel Okulus Plus bardzo uprzejmy, miły, profesjonalny, pomocny i uśmiechnięty. Pełna opieka nad pacjentem przed zabiegiem, w jego trakcie, a także w trakcie całej rekonwalescencji. Polecam z całego serca.” Agnieszka K.


„Gorąco i z całym przekonaniem polecam firmę Okulus Plus w Bielsku Białej. Firma posiada świetny, wykwalifikowany personel i znakomity sprzęt. Pacjent cały czas może liczyć na troskę i opiekę. Dokonują tu cudów, bo jak inaczej nazwać to, że po zabiegu usunięcia zaćmy widzi się świat wyraźnie i w jasnych barwach. Tak było w moim przypadku. Krótkowzroczność od dzieciństwa i bardzo zaawansowana zaćma. W ostatnim czasie mój wzrok bardzo się pogorszył, szczególnie w oku prawym (minus 11 dioptrii). Na szczęście zdecydowałam się na zabieg w firmie Okulus Plus. Zabiegi obydwu oczu w tygodniowym odstępie wykonała Pani Doktor Iwona Filipecka, która jest lekarzem o najwyższych kompetencjach, ogromnej wiedzy i doświadczeniu oraz pasji w tym co robi. Do tego jest przesympatyczną osobą. Mam soczewki wieloogniskowe Mplus, które wszystkim szczerze polecam, bo już w następnym dniu po zabiegu widziałam bardzo dobrze, zarówno do bliży, jak i do dali, a okulary stały się całkowicie zbędne. To zupełnie nowa jakość życia. W trakcie i po zabiegu nie było żadnych komplikacji. Nie ma słów, które wyraziłyby moją wdzięczność dla Pani Doktor Iwony Filipeckiej. Pani Doktor, serdecznie dziękuję – spełniła Pani moje wielkie marzenie.” Lidia G.


„(…) Pani Doktor Agnieszka Grądek-Motyl zaproponowała mi refrakcyjną wymianę soczewki (…) Ponieważ, od dzieciństwa nie znosiłam okularów, a soczewki kontaktowe, sprawiały kłopoty, mimo dobrej tolerancji (…) podjęłam decyzję, że chcę poddać się temu zabiegowi. Jestem osobą aktywną, pływam, jeżdżę na nartach, biegam, jeżdżę na rowerze, uprawiam sport (jestem instruktorką fitness) lubię podróżować, posiadam ogród – w tych wszystkich działaniach okulary były zawsze przeszkodą. (…) Wrażenie po wszczepieniu soczewek są niesamowite – w końcu widzę!!! Odczuwam radość. Każdego dnia mogę się cieszyć z ,,nowych” oczu, mogę czytać najmniejszy druk, prowadzić auto, widzę rysy twarzy, rozpoznaję znajomych ludzi na ulicy (…) Dziękuję całemu Zespołowi.” Barbara B.


Promocyjne ceny dotyczą również soczewek torycznych:

  • cena zabiegu z soczewką AcrySof® IQ PanOptix® toric: 6 999 zł 7 500 zł
  • cena zabiegu z soczewką Lentis® Mplus toric: 5 999 zł 6 500 zł

Skontaktuj się

Chcesz zadbać o swoje oczy? Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić wizytę lub zadać pytania. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci widzieć świat w najlepszy możliwy sposób.

Bielsko Biała

Katowice

Spytaj o wizytę lub opisz problem

Czego szukasz?

Najczęściej wyszukiwane frazy:

Oprawy korekcyjne

Laserowa korekcja wzroku

Krótkowzroczność

E-kwalifikacje

Laseroterapia jaskry (SLT, YAG)

Zaćma