NIE ODKŁADAJ DIAGNOSTYKI. W NASZYCH PLACÓWKACH MOŻESZ CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE! Kliknij i sprawdź.
Zaufało nam tysiące rodaków z całej Polski. W OKULUS PLUS oprócz pacjentów z całej Polski operujemy także gości z m.in. Niemiec, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Włoch, Kanady a nawet Dubaju.
Dr Filipecka jako pierwsza w Polsce wszczepiła soczewkę MPlus add.+1,5. Stosując różne kombinacje soczewek wieloogniskowych zapewnia dobre widzenie na wszystkie odległości bez okularów. Z podobnym sukcesem wykonała też niedawno trudny zabieg usunięcia zaćmy z wszczepem soczewki po korekcji laserowej oczu.
Krzysztof Macha był jednym z organizatorów i prelegentów konferencji Forum dla Wolności i Rozwoju Law4Growth, która odbyła się 28-30.11.2015 r. w Katowicach. Dyrektor Macha zarządzał warsztatem „Opieka zdrowotna”. Prezydentowi Rzeczypospolitej Polskiej wręczono główne postulaty przedsiębiorców i ekspertów zajmujących się zmianami konkretnych regulacji prawnych.
Na mocy podpisanego w sierpniu 2016 roku porozumienia z Polską Fundacją Lekarzy Turystyki Medycznej z Krajów Wschodnich gościliśmy stażystów z Ukrainy, którzy bacznie przyglądali się pracy lekarzy OKULUS PLUS w poradniach oraz na bloku operacyjnym.
19.03.2015 r. skorzystaliśmy z zaproszenia i zaprezentowaliśmy wyniki naszej kampanii „Szkoła Zdrowego Widzenia” na konferencji „Wzrok a trudności szkolne – wyzwanie XXI wieku” w Ministerstwie Edukacji Narodowej z udziałem m.in. minister edukacji Joanny Kluzik-Rostkowskiej.
17-18.01.2015 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej na Międzynarodowej Konferencji Naukowej p.t. „Integracja Sensoryczna. Wzrok a uczenie się i rozwój – wyzwanie XXI wieku. Skala problemu, diagnoza i terapia” reprezentowała nas Agnieszka Lembowicz, Kierownik Pracowni Optometrii i Terapii Widzenia OKULUS PLUS. Wśród prelegentów był Roberto Caplan, Optometrysta z College of Optometry przy Pacific University w Oregonie w USA, twórca metody pracy ze wzrokiem EyeCode® Perception Technology.
30.06. 2014 r. podpisaliśmy porozumienie o współpracy badawczo-naukowej i wdrożeniowej z Uniwersytetem Śląskim oraz umowę z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości o udzielenie wsparcia na wdrożenie CSR w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy. Więcej informacji: UŚ, PARP