Zaufali nam - OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii

OKULUS KATOWICE – JUŻ WKRÓTCE OTWARCIE! czytaj więcej

Zaufali nam

wydrukuj

rozmiar czcionki

Pacjenci z Polski i zagranicy

Zaufało nam tysiące rodaków z całej Polski. W OKULUS PLUS oprócz  pacjentów z całej Polski operujemy także gości z m.in.  Niemiec, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Włoch, Kanady a nawet Dubaju.
Dr Filipecka jako pierwsza w Polsce wszczepiła soczewkę MPlus add.+1,5. Stosując różne kombinacje soczewek wieloogniskowych zapewnia dobre widzenie na wszystkie odległości bez okularów. Z podobnym sukcesem wykonała też niedawno trudny zabieg usunięcia zaćmy z wszczepem soczewki po korekcji laserowej oczu.

 

Eksperci dziedzinowi oraz przedstawiciele świata biznesu, nauki i polityki:

Krzysztof Macha był jednym z organizatorów i prelegentów konferencji Forum dla Wolności i Rozwoju Law4Growth, która odbyła się 28-30.11.2015 r. w Katowicach. Dyrektor Macha zarządzał warsztatem „Opieka zdrowotna”. Prezydentowi Rzeczypospolitej Polskiej wręczono główne postulaty przedsiębiorców i ekspertów zajmujących się zmianami konkretnych regulacji prawnych.

img_0086

Na mocy podpisanego w sierpniu 2016 roku porozumienia z Polską Fundacją Lekarzy Turystyki Medycznej z Krajów Wschodnich gościliśmy stażystów z Ukrainy, którzy bacznie przyglądali się pracy lekarzy OKULUS PLUS w poradniach oraz na bloku operacyjnym.

ukraincy

19.03.2015 r. skorzystaliśmy z zaproszenia i zaprezentowaliśmy wyniki naszej kampanii „Szkoła Zdrowego Widzenia” na konferencji „Wzrok a trudności szkolne – wyzwanie XXI wieku” w Ministerstwie Edukacji Narodowej z udziałem m.in. minister edukacji Joanny Kluzik-Rostkowskiej.

17-18.01.2015 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej na Międzynarodowej Konferencji Naukowej p.t. „Integracja Sensoryczna. Wzrok a uczenie się i rozwój – wyzwanie XXI wieku. Skala problemu, diagnoza i terapia” reprezentowała nas Agnieszka Lembowicz, Kierownik Pracowni Optometrii i Terapii Widzenia OKULUS PLUS. Wśród prelegentów był Roberto Caplan, Optometrysta z College of Optometry przy Pacific University w Oregonie w USA, twórca metody pracy ze wzrokiem EyeCode® Perception Technology.

30.06. 2014 r. podpisaliśmy porozumienie o współpracy badawczo-naukowej i wdrożeniowej z Uniwersytetem Śląskim oraz umowę z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości o udzielenie wsparcia na wdrożenie CSR w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy. Więcej informacji: UŚ, PARP

OKULUS PLUS

 

 

Przedstawiciele firm, instytucji i stowarzyszeń:

Tauron referencje OKULUS PLUS

Anga

 

referencje tanzania OKULUS PLUS

UM J 1

Diabetycy

UM J 2