OKULUS KATOWICE – JUŻ WKRÓTCE OTWARCIE! czytaj więcej

Tekstowa

wydrukuj

rozmiar czcionki

OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii została założona w 2002 roku jako specjalistyczny ośrodek okulistyczny.

W OKULUS PLUS wykonujemy pełną diagnostykę oraz leczenie laserowe i chirurgiczne chorób oczu.

Naszymi pacjentami jest ponad 17 tysięcy osób rocznie. Są oni leczeni w ramach Poradni Okulistycznej, Pracowni Angiografii Fluoresceinowej, Pracowni Laseroterapii i Tomografii Ocznej oraz na Oddziale Okulistycznym Chirurgii Jednego Dnia.

Ośrodek posiada wszechstronnie wykształconą, profesjonalną kadrę z dużym doświadczeniem klinicznym, od lat uczestniczącą w kursach i praktykach doskonalących w kraju i za granicą. Wszyscy nasi lekarze to specjaliści w swoich dziedzinach.

Od 2007 roku posiadamy wdrożony i certyfikowany system zarządzania jakością wg ISO 9001:2008, a od 2015 r. system zarządzania środowiskowego wg ISO 14001:2004.

System obejmuje swoim zakresem Okulus Plus w Bielsku-Białej i Jaworznie oraz Okulus Plus Szpital w Bielsku Białej.

Co nas charakteryzuje? H2

Posiadamy wielkie doświadczenie – naszą kadrę tworzą uznani specjaliści w dziedzinie okulistyki. Od momentu założenia Kliniki w 2002 roku nasi lekarze przeprowadzili tysiące zabiegów chirurgicznych i laserowych.

Jesteśmy wyposażeni w nowoczesny sprzęt – gabinety lekarskie i blok operacyjny Kliniki OKULUS PLUS są wyposażone w najwyższej klasy urządzenia medyczne. Są to wyłącznie nowe urządzenia dostarczone nam przez światowych liderów w produkcji sprzętu medycznego – m.in. firmy ZEISS, ALCON, TOPCON, TOMEY.

Co nas charakteryzuje? H3

Udostępniamy informacje dotyczące przebiegu leczenia – staramy się, aby nasi pacjenci byli dokładnie poinformowani o swojej chorobie i możliwych metodach leczenia oraz razem z naszymi lekarzami wybrali najlepszy dla siebie sposób leczenia.

Co nas charakteryzuje? H4

Stworzyliśmy najwyższy standard opieki lekarskiej – nasze wyniki oceniamy na bieżąco w ramach m.in. procedur ISO 9001. Stale podnosimy nasze kwalifikacje, aby móc leczyć pacjentów na najwyższym światowym poziomie.

  • Jesteśmy wyposażeni w nowoczesny sprzęt – gabinety lekarskie i blok operacyjny Kliniki OKULUS PLUS są wyposażone w najwyższej klasy urządzenia medyczne. Są to wyłącznie nowe urządzenia dostarczone nam przez światowych liderów w produkcji sprzętu medycznego – m.in. firmy ZEISS, ALCON, TOPCON, TOMEY.
  • Udostępniamy informacje dotyczące przebiegu leczenia – staramy się, aby nasi pacjenci byli dokładnie poinformowani o swojej chorobie i możliwych metodach leczenia oraz razem z naszymi lekarzami wybrali najlepszy dla siebie sposób leczenia.
  • Stworzyliśmy najwyższy standard opieki lekarskiej – nasze wyniki oceniamy na bieżąco w ramach m.in. procedur ISO 9001. Stale podnosimy nasze kwalifikacje, aby móc leczyć pacjentów na najwyższym światowym poziomie.
  • Uznanie – Klinika OKULUS PLUS jest uznanym centrum szkoleniowym odwiedzanym regularnie przez współpracujących okulistów. Nasi lekarze są członkami wielu krajowych i międzynarodowych organizacji zawodowych.

Jakiś taki button do przekierowań


Nazwa galerii zdjęć


Realizujemy szeroki wachlarz możliwości w chirurgii. W ramach Oddziału Okulistycznego Chirurgii Jednego Dnia wykonujemy zabiegi refrakcyjne na soczewce, usunięcie zaćmy, witrektomie, zabiegi na powiekach i drobne operacje okulistyczne. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy Program Personifikacji Doboru Soczewki (PPDS) w zabiegach usuwania zaćmy i wszczepu soczewki. Dzięki stosowaniu różnych rodzajów soczewek i najnowocześniejszemu sprzętowi stosowanemu do ich kalkulacji proponujemy najdokładniejszy i najbardziej trafny dobór soczewki po usunięciu zaćmy, indywidualnie

 

    Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
    Podaj numer telefonu, a my oddzwonimy
    lub zadzwoń pod nr. +48 33 816 25 78