Okulary korekcyjne - sprzedaż i serwis - OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii

NIE ODKŁADAJ DIAGNOSTYKI. W NASZYCH PLACÓWKACH MOŻESZ CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE! Kliknij i sprawdź.

Okulary korekcyjne – sprzedaż i serwis

wydrukuj

rozmiar czcionki

Drodzy Pacjenci, informujemy, że optycy oraz optometryści OKULUS PLUS pełnią stałe dyżury w naszych punktach optycznych w Bielsku Białej oraz w Jaworznie. W określonych sytuacjach nasi specjaliści dobiorą Państwu okulary do czytania, zrealizują zamówienie na podstawie otrzymanej recepty lub wymienią zniszczone soczewki okularowe bazując na historii medycznej.


 

 

 


W celu weryfikacji uszkodzenia prosimy o kontakt mailowy na adres gmazurek@okulus.pl wraz z dołączeniem zdjęć usterki. Optyk po odebraniu wiadomości skontaktuję się z Państwem i ustali szczegóły naprawy, czas oraz ewentualne koszty. Oprawa może zostać wysłana pocztą do punktu optycznego lub po ustaleniu indywidualnym, dostarczona osobiście. Po wykonaniu naprawy skontaktujemy się z Państwem w celu uzgodnienia odbioru i płatności za usługę.W celu złożenia zamówienia uprzejmie prosimy o przesłanie oprawy wraz z receptą na adres OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii, ul. Górska 19 43-300 Bielsko Biała, z dopiskiem Optyk.

Prosimy również o wiadomość e-mail na adres gmazurek@okulus.pl z informacją o nadaniu ww. paczki oraz przekazaniem numeru kontaktowego. Po otrzymaniu zamówienia, optyk skontaktuje się z Państwem w celu przedstawiania oferty soczewek okularowych oraz przekaże instrukcje dotyczące konieczności wykonania dodatkowego pomiaru. Po wykonaniu okularów wystawimy fakturę i poprosimy o dokonanie płatności. Następnie okulary zostaną wysłane pod wskazany adres.


  • Konsultacja online z optometrystą
    lub umówienie indywidualnego badania w naszym centrum*
  • Rozmowa z optykiem
  • Wysyłka okularów

W celu wyboru i zakupu oprawek korekcyjnych prosimy o przesłanie na adres gmazurek@okulus.pl zdjęcia Państwa twarzy wraz z preferencjami, co do oczekiwań względem oprawy.

Podkreślamy, że powyższa procedura została stworzona w trosce o Państwa bezpieczeństwo i wygodę w czasie panującej pandemii. Wierzymy, że nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli zaproponować satysfakcjonujące rozwiązanie.

* w uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość umówienia indywidualnego badania z optometrystą w naszym centrum. Gwarantujemy spotkanie 1:1 w warunkach zgodnych z wdrożonymi procedurami bezpieczeństwa w związku z COVID-19. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 33 816 25 78 lub (+48) 32 627 63 98.