E-diagnostyka dzieci - OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii

OKULUS KATOWICE – JUŻ WKRÓTCE OTWARCIE! czytaj więcej

E-diagnostyka dzieci

wydrukuj

rozmiar czcionki

Sprawdź, czy Twoje dziecko ma problemy z widzeniem!

Zachęcamy do wypełnienia elektronicznej ankiety, dzięki której bez wychodzenia z domu w prosty i szybki sposób sprawdzą Państwo stan zdrowia oczu swojej pociechy.​​

Procedura „E-diagnostyka dzieci” przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3 do 15 lat. Jej celem jest uzyskanie odpowiedzi wstępnej, czy problemy dziecka w szkole lub z wykonywaniem codziennych czynności życiowych (np. problemy z ubieraniem się, czytaniem, pisaniem, jazdą na rowerze, niechęć do rysowania, niezdarność, podejrzenie dysleksji i in.) wynikają z problemów z oczami.

Dodatkowo na www.e-kwalifikacja.okulus.pl znajdą Państwo:

    • E-kwalifikacja dla osób po 20 r.ż. Sprawdź, czy laserowa korekcja wzroku to zabieg dla Ciebie!

Jej celem jest uzyskanie odpowiedzi wstępnej, czy przeprowadzenie zabiegu laserowej korekcji wzroku o najwyższej optymalnej jakości jest w Państwa przypadku możliwe, efektywne i bezpieczne.

    • E-kwalifikacja dla osób po 40 r.ż. Sprawdź, czy jesteś presbiopem i czy możesz uniknąć okularów!

Jej celem jest uzyskanie odpowiedzi wstępnej, czy presbiopia to problem, który już Państwa dotyczy i czy mogą Państwo uniknąć noszenia okularów. Dodatkowo, jeśli zajdzie taka potrzeba uzyskają Państwo informację wstępną na temat podejrzenia występowania innych zmian chorobowych występujących u osób po 40 r.ż.

    Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
    Podaj numer telefonu, a my oddzwonimy
    lub zadzwoń pod nr. +48 33 816 25 78