Docenili nas - OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii

NIE ODKŁADAJ DIAGNOSTYKI. W NASZYCH PLACÓWKACH MOŻESZ CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE! Kliknij i sprawdź.

Docenili nas

wydrukuj

rozmiar czcionki

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

II Wyróżnienie w konkursie „Pomocna dłoń” w kategorii: Lider Śląskiej Medycyny w zakresie działalności charytatywnej i społecznej dla charytatywnej akcji medycznej  pn. „Okuliści dla Afryki”, którą w 2012 roku zainicjowała dr n.med. Iwona Filipecka, prezes i kierownik medyczny OKULUS PLUS. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło podczas uroczystego Balu Pracodawców Ochrony Zdrowia Województwa Śląskiego 23.09.2016 r. w Zabrzu. To już kolejne gremium, które doceniło starania OKULUS PLUS Centrum okulistyki i Optometrii o lepsze warunki życia dla ubogich mieszkańców Czarnego Lądu. Więcej informacji na temat akcji:  www.okuliscidlaafryki.pl oraz na facebook’u  www.facebook.com/OkulisciDlaAfryki

img_1279
Wyróżnienie przez kapitułę konkursu „Sukces Roku 2015 w Ochronie Zdrowia” w kategorii„Menedżer Roku 2015 w Ochronie Zdrowia – placówki prywatne” dla Krzysztofa Machy, dyrektora naszego ośrodka. Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny to jeden z najważniejszych konkursów w branży ochrony zdrowia. Celem konkursu jest wyłonienie oraz nagrodzenie osób i placówek, które szczególnie przyczyniły się dla rozwoju polskiej medycyny.

lider 2015 70porc z 600

Misjoner Fundacji Dzieci Afryki dla dr Iwony Filipeckiej i Kliniki OKULUS sp. z o.o. w kategorii „Wolontariat w Afryce” za inicjowanie i realizację wielu działań charytatywnych w kraju i na Czarnym Lądzie na rzecz zdrowych oczu ubogich Afrykańczyków. Fundacja Dzieci Afryki jest jedną z najprężniej działających w Polsce fundacji wspierających ubogich mieszkańców Afryki, która współpracuje z polskimi misjonarzami w najdalszych zakątkach Afryki.

misjoner 600

II miejsce w prestiżowym Plebiscycie Know Health 2014 w kategorii CSR w dziedzinie promocji i profilaktyki zdrowia za kampanię „Szkoła Zdrowego Widzenia” – Celem Plebiscytu jest wyróżnienie najlepszych programów, zdrowych praktyk, realizowanych przez sektor publiczny oraz biznesowy w dziedzinie promocji zdrowia w Polsce. W skład kapituły konkursu weszły takie znakomitości, jak m.in.: Maciej Sokołowski, lekarz specjalista chorób wewnętrznych, laureat Złotego Lidera Ochrony Zdrowia 2012, Maciej Piróg, lekarz pediatra, specjalista zdrowia publicznego i współautor projektu Samorządowej Opieki Zdrowotnej w Polsce, czy Prof. dr hab. n. med. Mirosław J. Wysocki, lekarz, Profesor nauk medycznych, WHO Senior Research Fellow – Department of Social Medicine and Clinical Epidemiology, St. Thomas’s Hospital Medical School, London, U.K.

Konfederatka 2013” Konfederacji Pracodawców RP dla dr n.med. Iwony Filipeckiej za „zasługi dla rozwoju dialogu społecznego w Polsce oraz za znaczący wkład w umacnianie ruchu pracodawców, krzewienie idei przedsiębiorczości i zasad wolnego rynku”.

konfederatka 600

Wyróżnienie w konkursie Sukces Roku w Ochronie Zdrowia 2013 – Liderzy Medycyny w kategorii Lider Roku w Ochronie Zdrowia 2013 – Działalność Charytatywna. Docenienie przez wybitne jury zaangażowania społecznego i promowania działalności charytatywnej w Polsce i za granicą dr n.med. Iwony Filipeckiej, pomysłodawczyni licznych kampanii społecznych, w tym m.in. „Szkoły Zdrowego Widzenia” oraz akcji „Okuliści dla Afryki”.

 

lider roku1lider roku2

Potwierdzeniem jakości usług medycznych w Klinice Okulus jest także certyfikat „Przyjazna Przychodnia”, przyznawany przez Wydział Innowacyjności Agencji Rozwoju Lokalnego.

Od 2007 roku posiadamy akredytację ISO 9001:2008 i pracujemy zgodnie z jej normami. Prowadzimy własną Politykę Jakości, stale kontrolujemy i udoskonalamy nasze działania.

 

    Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
    Podaj numer telefonu, a my oddzwonimy
    lub zadzwoń pod nr. +48 33 816 25 78