johnson - OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii

OKULUS KATOWICE – JUŻ WKRÓTCE OTWARCIE! czytaj więcej

johnson

wydrukuj

rozmiar czcionki

JJ_Logo_red


Soczewki kontaktowe uwalniają nas od noszenia okularów. Jednak nie wszyscy czuja się z nimi dobrze. A gdyby przez cały dzień soczewki były mięciutkie, nawilżone i niewyczuwalne na oku? Właśnie teraz możesz je wypróbować.

Zachęcamy do wyboru soczewek firmy Johnson & Johnson


Soczewki sferyczneoko

Soczewki kolorowe

Soczewki korygujące astygmatyzm

Soczewki wieloogniskowe

Na stronie internetowej zamieszczone są przykładowe egzemplarze z asortymentu naszej pracowni. Informacje o aktualnych cenach, parametrach technicznych itp. można uzyskać bezpośrednio w pracowni.

 

Soczewki Sferyczne

ACUVUE® OASYS™ z HYDRACLEAR™ PLUS
Nie odczuwasz suchości

1ACUVUE® OASYS™ z HYDRACLEAR™ Plus to nawilżona, ultra gładka soczewka kontaktowa dla osób, które odczuwają suchość związaną z noszeniem soczewek kontaktowych. Tę nową, niezwykłą, wysokiej jakości soczewkę kontaktową należącą do ULTRA COMFORT SERIES™ zaprojektowano, aby pomóc utrzymać nawilżenie i świeżość oczu nawet w zmiennych warunkach otoczenia.
ACUVUE® ADVANCE™ with HYDRACLEAR™
Oferują komfort
2Nowe rewolucyjne soczewki kontaktowe
Soczewki oferujące wyjątkowy komfort przez cały długi dzień. ACUVUE® ADVANCE™ zawierają HYDRACLEAR™ który jest unikalnym wewnętrznym składnikiem nawilżającym, zawartym w materiale soczewki, który daje uczucie wyjątkowej miękkości i jedwabistości.
ACUVUE® 2™
Oferują wybór
3 Soczewka kontaktowa, która ma w sobie wszystko ACUVUE® 2 to nowoczesna soczewka kontaktowa do systematycznego noszenia dziennego przez 2 tygodnie lub przedłużonego noszenia przez tydzień (bez zdejmowania na noc).
ACUVUE®
Oferują jakość
4 Najczęściej przepisywane soczewki kontaktowe na świecie
ACUVUE® to miękka soczewka kontaktowa do systematycznego noszenia dziennego przez 2 tygodnie lub przedłużonego noszenia przez tydzień (bez zdejmowania na noc). Postaraj się o to, co dla Twoich oczu najlepsze: najczęściej zalecane soczewki kontaktowe na świecie.
1•DAY ACUVUE® MOIST™
Oferują wygodę
5 1•DAY ACUVUE® MOIST™ to nowe,miękkie soczewki kontaktowe jednorazowego użytku firmy Johnson & Johnson, zaprojektowane, by Twoje oczy były świeże i nawilżone nawet na koniec dnia.Nieważne, czy nosisz soczewki kontaktowe, czy zdecydowałeś się wyprobować je poraz pierwszy, 1•DAY ACUVUE® MOIST™ zaoferują Ci wolność i długotrwałe uczucie komfortu przez całydzień, po całym dniu po prostu je wyrzucasz!
1•DAY ACUVUE®
Oferują wygodę
6 Zdrowe i wygodne
1•DAY ACUVUE® to miękkie soczewki kontaktowe jednorazowego użytku, które oferują najzdrowszy i najwygodniejszy sposób noszenia soczewek kontaktowych. Nosisz je przez cały dzień, a potem wyrzucasz! Nie musisz martwić się pielęgnacją ani płynami czyszczącymi. Poznaj zalety świeżych, czystych soczewek każdego dnia.

Soczewki Kolorowe

1-DAY ACUVUE® COLOURS™
Oferują styl

7Soczewki kontaktowe 1-DAY ACUVUE® COLOURS™ to miękkie soczewki kontaktowe zaprojektowane do dziennego noszenia. Ciesz sie nowym spojrzeniem w najzdrowszych i najwygodniejszych soczewkach kontaktowych. Noś je w ciągu dnia, wieczorami lub na specjalne okazje, a potem je po prostu wyrzuć. Nie musisz sie martwić o pielęgnację soczewek i używanie płynu. Wypróbuj 5 cudownych kolorów ciesząc sie czystymi i świeżymi soczewkami kontaktowymi niezależnie od tego czy masz wadę wzroku czy też nie.
ACUVUE® 2 COLOURS™
Oferują styl
8Kolor dla każdego
ACUVUE® 2 COLOURS™ to miękkie soczewki kontaktowe do systematycznej wymiany, które możesz nosić przez dwa tygodnie w trybie dziennym (zdejmujesz je na noc) lub przez tydzień w trybie przedłużonym (nie zdejmujesz ich na noc). Oparte na doskonałej konstrukcji ACUVUE® 2, nowe soczewki kontaktowe ACUVUE® 2 COLOURS™ to łatwy i komfortowy sposób, by wypróbować swój nowy wygląd. Chcesz spróbować? Teraz możesz zmieniać kolor oczu, nadal mając doskonałą korekcję wzroku.

Soczewki Korygujące Astygmatyzm

ACUVUE® ADVANCE™ for ASTIGMATISM
Oferują Precyzje

9W soczewkach kontaktowych ACUVUE® ADVANCE™ for ASTIGMATISM możesz zobaczya nowy świat. ACUVUE® ADVANCE™ for ASTIGMATISM to jedyne soczewki do korekcji astygmatyzmu wyprodukowane w technologii HYDRACLEAR™, umożliwiającej komfortowe noszenie soczewek przez cały dzień od momentu ich założenia do zdjęcia. Przełomowa technologia Accelerated Stabilization Design wykorzystująca siły panujące podczas mrugniecia powieką utrzymuje soczewkę w prawidłowej pozycji. Dzięki niej nasze widzenie jest stabilne i ostre przez cały dzień niezależnie od tego co robimy.
ACUVUE® Brand TORIC
Oferują Precyzję
10Miękkie soczewki kontaktowe korygujące astygmatyzm
ACUVUE® TORIC – to miękkie soczewki kontaktowe do systematycznej wymiany, które możesz nosić przez dwa tygodnie w trybie dziennym (zdejmujesz je na noc) lub przez tydzień w trybie przedłużonym (nie zdejmujesz ich na noc) przeznaczone dla osób mających astygmatyzm. Jeśli uważasz, że ze względu na astygmatyzm nie możesz nosić soczewek kontaktowych, to mylisz się!

Soczewki Wieloogniskowe

ACUVUE® Brand BIFOCAL
Oferują Wolność

11Doskonała alternatywa dla okularów do czytania
ACUVUE® BIFOCAL to miękkie soczewki kontaktowe do systematycznej wymiany, które możesz nosić przez dwa tygodnie w trybie dziennym (zdejmujesz je na noc) lub przez tydzień w trybie przedłużonym (nie zdejmujesz ich na noc), przeznaczone dla osób potrzebujących korekcji dla widzenia z bliska (np. czytania) i równocześnie do widzenia w dal.

Akcesoria do soczewek

OPTI FREE – 120 i 355 ml

optifreeDoskonała alternatywa dla okularów do czytania
ACUVUE® BIFOCAL to miękkie soczewki kontaktowe do systematycznej wymiany, które możesz nosić przez dwa tygodnie w trybie dziennym (zdejmujesz je na noc) lub przez tydzień w trybie przedłużonym (nie zdejmujesz ich na noc), przeznaczone dla osób potrzebujących korekcji dla widzenia z bliska (np. czytania) i równocześnie do widzenia w dal.

    Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
    Podaj numer telefonu, a my oddzwonimy
    lub zadzwoń pod nr. +48 33 816 25 78