Jak pomagamy innym, czyli OKULUS PLUS na IV Kongresie Szpitali Prywatnych - OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii

OKULUS KATOWICE – JUŻ WKRÓTCE OTWARCIE! czytaj więcej

Jak pomagamy innym, czyli OKULUS PLUS na IV Kongresie Szpitali Prywatnych

2 cze 2014

wydrukuj

rozmiar czcionki

3 czerwca podczas IV Kongresu Szpitali Prywatnych swoją prezentację pt. „Dobro, które dajesz do Ciebie wraca” – akcje charytatywne i profilaktyczne zmieniają życie ludzi i firmy wygłosi dr Iwona Filipecka, kierownik medyczny KLINIKI OKULUS PLUS.  Jako pomysłodawczyni wielu działań społecznych, w tym kampanii „Szkoła Zdrowego Widzenia” oraz akcji „Okuliści dla Afryki” – najlepiej opowie o naszych działaniach charytatywnych i profilaktycznych. Uczestnicy kongresu poznają nie tylko osiągnięcia Kliniki we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań diagnostycznych i leczniczych, ale również ludzi, którzy markę KLINIKA OKULUS PLUS tworzą.

 

Obok dr Filipeckiej, w kongresie weźmie udział Krzysztof Macha, dyrektor KLINIKI OKULUS PLUS i ekspert Pracodawców RP, wiceprezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych. W tegorocznym zjeździe poprowadzi dyskusję pt. „Sektor prywatny ochrony zdrowia we współpracy z samorządem terytorialnym”.

 

Kongres Szpitali Prywatnych to jedna z najważniejszych konferencji sektora ochrony zdrowia w Polsce. Jednocześnie jest to jedyne wydarzenie dedykowane dynamicznie rozwijającemu się rynkowi prywatnych szpitali i placówek medycznych. Unikatowy charakter i grupa uczestników sprawiły, że kongres z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem  środowisk opiniotwórczych, naukowych, politycznych, mediów i sponsorów. Wykład inauguracyjny tegorocznego zjazdu wygłosi prof. Jerzy Buzek – Prezes Rady Ministrów, Przewodniczący Parlamentu Europejskiego, Twórca systemu ubezpieczeniowego w ochronie zdrowia.

 

Wśród zaproszonych gości są przedstawiciele władz, politycy, inwestorzy, właściciele jak i zarządzający podmiotami leczniczymi. Dobór tematów odzwierciedla kluczowe obszary dyskusji toczonych tak gorąco w tym roku i tak mocno wpływających na otoczenie społeczno – gospodarcze ochrony zdrowia. W tym roku organizatorzy Kongresu chcą skupić szczególną uwagę na dwóch najważniejszych zagadnieniach. tj. roli, znaczeniu i potencjale szpitali prywatnych w publicznym sektorze ochrony zdrowia oraz kwestii jakości i standardów medycznych w leczeniu szpitalnym.

 

Kongres organizuje Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych we współpracy z Instytutem Zdrowia i Demokracji. Patronat nad konferencją objęli Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej oraz Europejska Unia Szpitali Prywatnych.

 

Więcej: http://www.kongresszpitaliprywatnych.com/