EKO-KONKURS! DO WYGRANIA M.IN. OKULARY SPORTOWE SZIOLS INDOOR! - OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii

NIE ODKŁADAJ DIAGNOSTYKI. W NASZYCH PLACÓWKACH MOŻESZ CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE! Kliknij i sprawdź.

EKO-KONKURS! DO WYGRANIA M.IN. OKULARY SPORTOWE SZIOLS INDOOR!

8 gru 2016

wydrukuj

rozmiar czcionki

W widzeniu nie chodzi tylko o zdrowe oczy, ale także o to, czy odpowiednio o nie dbamy i co dostrzegamy. Stąd OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 3 do 18 lat do udziału w konkursie edukacyjno-ekologicznym pt. „Zostań sportowym piratem i otwórz oczy na środowisko, w którym żyjesz!”.

Celem zabawy jest promowanie bezpiecznej aktywności sportowej wśród dzieci oraz postawy, zgodnie z którą powinniśmy mieć oczy otwarte także na środowisko, w którym żyjemy.

Dzieci z wadami widzenia nie mogą uczestniczyć w grach i zabawach sportowych z powodu niedowidzenia lub ćwiczą w nieodpowiednich do tego okularach, narażając swoje zdrowie. Realne zagrożenie dla wzroku małych i dużych sportowców to m.in. zranienie oka, otarcia rogówki, uszkodzenie gałki ocznej, urazy powieki a nawet utrata oka. Nieodpowiednie okulary to realne zagrożenie złamania oprawy i zranienia twarzy.

Często niestety spotykamy się też z tym, że ktoś nie zauważa, „zamyka oczy” np. na śmieci wyrzucane gdziekolwiek, na ich segregację itp.

sziolsindoorWEŹ UDZIAŁ SAM LUB POMÓŻ DZIECKU WYGRAĆ:

  • OKULARY SPORTOWE SZIOLS INDOOR (w zestawie: etui, ściereczka, frotka sportowa i komplet wymiennych elementów silikonowych – nosek, ochraniacze boczne) z indywidualnie dobraną mocą szkieł o wartości do 400,00 PLN lub
  • KARNET 4 WEJŚĆ NA TERAPIĘ WIDZENIA o wartości 280,00 zł
  • Specjalistyczne badania i konsultacje
  • Nagrody niespodzianki

 

JAK WYGRAĆ?

oslonka-dziewczynkaW skrócie*:

1. Zrób sam lub z pomocą dorosłego ekologiczną osłonkę na oczy z dowolnego materiału.

2.Zrób jej zdjęcie np. na sobie, ulubionym misiu lub biurku.

3.Wyślij zdjęcie do 19.02.2017 r. mailem okulus@okulus.pl lub pocztą!

* Szczegóły dotyczące przygotowania prac konkursowych, liczby i rodzaju nagród oraz terminarz realizacji konkursu opisany jest w regulaminie konkursu, który można znaleźć w zakładce „Dla Pacjenta” w „Eko-konkurs” Link

 

 

Konkurs realizowany w ramach przyjętej Strategii Społecznej Odpowiedzialności (CSR) na lata 2014-2017 r.  Zgodnie z umową o udzielenie wsparcia na wdrożenie CSR Nr 118/SPPW/DPP/2014 z dnia 30.06.2014r. stanowi kontynuację projektu „Widzę na 100%, żyję na 100%. Bezpłatne badania profilaktyczne wzroku”. Projekt współfinansowany był przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.