Leczenie zaćmy i starowzroczności w pigułce | OKULUS PLUS

OKULUS KATOWICE – JUŻ WKRÓTCE OTWARCIE! czytaj więcej

Leczenie zaćmy w pigułce

wydrukuj

rozmiar czcionki

Chirurgia soczewki – wystarczy kwadrans, aby pozbyć się zaćmy, presbiopii (starczowzroczności) i okularów!

Szczegółowe informacje na temat usuwania zaćmy w OKULUS PLUS, przebiegu zabiegu, wykorzystywanego sprzętu, bezpieczeństwa pacjenta znajdą Państwo w zakładce Usługi i Cennik: USUWANIE ZAĆMY.

Informacja w pigułce:

  • Usuwanie zaćmy oraz korekcja krótkowzroczności, nadwzroczności i astygmatyzmu – wszystko podczas jednego zabiegu.
  • Zabiegi PRELEX z wszczepem soczewek wieloogniskowych, których celem jest zlikwidowanie presbiopii (starczowzroczności) pojawiającej się zwykle po 40 r.ż.
  • Światowej klasy zespół lekarski, którym kieruje dr n.med. Iwona Filipecka, członek Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, Amerykańskiej Akademii Okulistyki oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Zaćmy i Chirurgii Refrakcyjnej. Jako pierwsza w Polsce dr Filipecka wszczepiła soczewkę MPlus add. +1,5. Po zabiegu usunięcia zaćmy z wszczepem tych soczewek pacjent widzi dobrze bez okularów na wszystkie odległości. Z podobnym sukcesem wykonała nietypowy zabieg usunięcia zaćmy po korekcji laserowej oczu.
  • 20 tys. pacjentów OKULUS PLUS Leczonych rocznie, 15 lat doświadczenia, kilkanaście tysięcy przeprowadzonych zabiegów.
  • Nowoczesny sprzęt diagnostyczny i operacyjny oraz najnowsze technologicznie soczewki klasy PREMIUM.
  • Jeden z dwóch najnowszych biometrów optycznych w Polsce – IOL Master 700 firmy Zeiss. Urządzenie to w pełni bezkontaktowo mierzy wszystkie dane potrzebne do wyznaczenia mocy soczewek wszczepianych podczas operacji zaćmy. Badanie biometrem optycznym jest niezwykle precyzyjne i całkowicie bezbolesne. Jego dane pomiarowe są niezastąpione szczególnie przy wyliczeniu wartości soczewek PREMIUM. Co ważne – badanie wykonane raz nie traci ważności i może być bardzo przydatne dla pacjenta w przyszłości. Obecnie diagnostyka z użyciem biometru IOL Master stanowi „złoty standard” biometrii oka.
  • Program leczenia dopasowany indywidualnie dla każdego pacjenta – Program Personifikacji Doboru Soczewki.
  • Nowoczesna, dokładna diagnostyka kliniczna oraz obecność anestezjologa w całym procesie leczenia zapewnia pełne bezpieczeństwo zabiegu.
  • Kompleksowa opieka śród i pooperacyjna zgodna z najwyższymi standardami i wytycznymi Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Zaćmy i Chirurgów Refrakcyjnych oraz Amerykańskiej Akademii Okulistyki.
  • Certyfikat Jakości ISO 9001:2008 oraz system zarządzania środowiskowego Certyfikat ISO 14000:2004

Opinie pacjentów po zabiegu usunięcia zaćmy w OKULUS PLUS można przeczytać w zakładce O nas: OPINIE PACJENTÓW