Laserowa korekcja wzroku Opole, Chorzów, Tychy, Rybnik | Okulus Plus

OKULUS KATOWICE – JUŻ WKRÓTCE OTWARCIE! czytaj więcej

Laserowa korekcja wzroku w pigułce

wydrukuj

rozmiar czcionki

Laserowa korekcja wzroku to całkowicie bezbolesny zabieg, który trwa zwykle od kilku do kilkunastu minut i pozwala uwolnić się od okularów i soczewek!

Szczegółowe informacje na temat laserowej korekcji w OKULUS PLUS, metod, kwalifikacji, wykorzystywanego sprzętu, bezpieczeństwa pacjenta znajdą Państwo w zakładce Usługi i Cennik: LASEROWA KOREKCJA WZROKU

Informacja w pigułce:

  • Laserowa korekcja wzroku to zabieg dla osób, które nie chcą lub nie mogą nosić okularów i/lub soczewek kontaktowych, szczególnie polecany osobom aktywnym i uprawiającym sporty – na drugi dzień pacjent już widzi efekty zabiegu, a po po kilku lub kilkunastu dniach wraca do pełnej sprawności.
  • Zabieg laserowej korekcji to szansa dla osób marzących o pracy w zawodzie wymagającym dobrego widzenia bez okularów i soczewek, np. policjantów, wojskowych, strażników, lotników. To również szansa na realizację ulubionej pasji lub podjęcia nowych wyzwań dla osób interesujących się modelingiem, aktywnością sportową.
  • Wyspecjalizowany zespół medyczny – dr n.med. Ewa Lange, światowej klasy chirurg, ponad 20 000 przeprowadzonych zabiegów laserowej korekcji, specjalista chorób oczu dr n.med. Agnieszka Grądek-Motyl, odbyła liczne szkolenia dla chirurgów refrakcyjnych, m.in. w Hamburgu oraz przeszkolona przez specjalistów należących do amerykańskiego College of Optometrist ortoptystka/optometrystka Agnieszka Lembowicz.
  • Jedyny na Podbeskidziu nowoczesny laser femtosekundowy LDV Crystal Line firmy Ziemer.
  • Najnowszy na Śląsku i Podbeskidziu laser excimerowy WaveLight® EX500 firmy Alcon.
  • Innowacyjna cyfrowa technologia skanowania „flying spot”, wbudowany Eyetracker oraz PerfectPulse Technology™ gwarantują wysoką precyzję i bezpieczeństwo dla najlepszych rezultatów leczenia.
  • Zabieg programowany komputerowo na podstawie wcześniej wykonanych pomiarów oka – nowoczesne zaplecze diagnostyczne pozwala idealnie dopasować parametry lasera do potrzeb pacjenta.
  • Maksymalnie szerokie spektrum badań kwalifikacyjnych do zabiegu oraz z myślą o przyszłości dodatkowe badania zapewniające możliwość wszczepu soczewek PREMIUM przy usuwaniu zaćmy, czyli kontynuacji życia bez okularów.
  • Kompleksowa opieka na każdym etapie leczenia zgodna z najwyższymi standardami i wytycznymi Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Zaćmy i Chirurgów Refrakcyjnych oraz Amerykańskiej Akademii Okulistyki.

 

Opinie pacjentów po zabiegu laserowej korekcji  w OKULUS PLUS można przeczytać w zakładce O nas: OPINIE PACJENTÓW

 

 

Laserowa korekcja wzroku Żory
Laserowa korekcja wzroku Zabrze
Laserowa korekcja wzroku Sosnowiec
Laserowa korekcja wzroku Gliwice