Soczewki Bausch and Lomb | OKULUS PLUS

OKULUS KATOWICE – JUŻ WKRÓTCE OTWARCIE! czytaj więcej

Bausch and Lomb

wydrukuj

rozmiar czcionki

Bausch-&-Lomb-Logo


Spojrzenie oczu zdradza wiele. Są lustrem duszy. Tak jak nie ma dwóch takich samych osób tak też nie ma takich samych oczu. Ten indywidualny wyraz podkreślają ludzie przez ich malowanie. Ludzie dają im swój własny wyraz. Oczy zdradzają ich uczucia, widać w nich np. szczęście, radość.

Dr. Mann Pharma przez swoje szczególne zaangażowanie w rozwój i badania naukowe stara się pomóc zachować ludziom „zdrowe spojrzenie” przez całe życie. Jeśli maja Państwo pytania – proszę się nie wahać – nasi pracownicy chętnie na nie odpowiedzą i doradzą.

Chcemy również, aby myśl przewodnia filozofii naszej firmy „odpowiedzialność za oczy” ciągle służyła zdrowiu naszych pacjentów.

Na stronie internetowej zamieszczone są przykładowe egzemplarze z asortymentu naszej pracowni. Informacje o aktualnych cenach, parametrach technicznych itp. można uzyskać bezpośrednio w pracowni.

PureVision
1 (1)6 sztuk krzywizna BC=8,6
PureVision to soczewki kontaktowe, które możesz nosić przez 24 godziny na dobę przez 30 dni. Soczewki PureVision wykonane są z materiału nowej generacji, będącego połączeniem silikonu i hydrożelu.
Softlens 66
2Wspaniała przepuszczalność tlenu osiągnięta została poprzez zastosowanie wysokouwodnionego materiału (ponad 66 %). Zaokrąglone brzegi oraz odwrócona geometria soczewki zapewniają jej odpowiednią ruchomość. Ułatwia to wymianę filmu łzowego w celu lepszego usuwania osadów spod soczewki.
Softlens Comfort
3Soczewki Soflens Comfort wykonane w innowacyjnej technologii zapewniają łatwiejsze dopasowanie, wyjątkowy komfort noszenia oraz łatwość posługiwania się soczewką.
Softlens 38
4Połączenie niezrównanej trwałości i komfortu noszenia! SofLens38 to soczewki kontaktowe przeznaczone do noszenia w trybie dziennym. Są to jedne z najlepszych soczewek planowanej wymiany. Powszechnie oceniane są bardzo wysoko pod względem zapewnianej ostrości wzroku, reakcji fizjologicznej tkanek oka, wysokiego komfortu noszenia, oraz wyjątkowej łatwości posługiwania się.
Softlens One Day
5Soczewki kontaktowe Sotlens One Day zapewniają doskonałe widzenie oraz rewelacyjny komfort używania. Nie musisz używać płynów wielofunkcyjnych. Po użyciu wyrzucasz soczewki i bierzesz nową parę.
ReNu MultiPlus No Rub
renu_norubPłyn wielofunkcyjny służący do oczyszczania soczewek kontaktowych. Usuwa białko, dezynfekuje, nawilża soczewki kontaktowe. Unikalna formuła NORUB – nie musisz mechanicznie oczyszczać soczewek.

    Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
    Podaj numer telefonu, a my oddzwonimy
    lub zadzwoń pod nr. +48 33 816 25 78