29.06 - Biała sobota przeciw zaćmie - OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii

OKULUS KATOWICE – JUŻ WKRÓTCE OTWARCIE! czytaj więcej

29.06 – Biała sobota przeciw zaćmie

28 cze 2013

wydrukuj

rozmiar czcionki

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych badaniach okulistycznych w kierunku wykrycia zaćmy, które będziemy realizować pod hasłem „Biała sobota przeciw zaćmie” już w najbliższą sobotę 29 czerwca br.

W godzinach od 9.00 do 13.00  badana będzie ostrość wzroku, mierzone ciśnienie wewnątrzgałkowe oraz zmętnienie soczewki. Każdy uczestnik będzie miał możliwość odbycia konsultacji ze specjalistą chorób oczu. Badania odbędą się w naszej siedzibie w Specjalistycznym Ośrodku Okulistycznym Okulus Plus w Bielsku-Białej, przy ul. Górskiej 19.

Badaniami powinny zainteresować się szczególnie osoby po czterdziestym roku życia, które często czyszczą szkła okularów lub zmieniają okulary, mają problem z przeczytaniem cen w sklepach, widzą zniekształcony obraz, mają kłopoty z czytaniem gazet i książek, przestają czytać, nie potrafią przeczytać tekstu w TV, nie rozpoznają twarzy znajomych osób albo często potykają się na nierównym terenie. Wszystkie te zachowania mogą być objawami zaćmy.

Udział w badaniach jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji i nie wymaga skierowania. Zarejestrować można się osobiście, w Klinice, bądź pod numerem telefonu 33 816 25 78. Liczba miejsc ograniczona.